Bu test pik mi lütfen bi bakın

sevgsssss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
543
202
Kızlar bu adetimin 15. Günü testi ben yarın kesin pik olacak derken ertesi gün silikleşti bugün 19. Gün 2. Çizgi iyice yok oldu. Sizce bu test pik mi ? Bu ay gördüğüm en koyu bu oldu .Yoksa yumurtam yeterince büyüyemediğinden erken mi çatladı

Eklentiler

• BA2AD3CF-BF07-4D2B-A391-93B7DFAC0CE8.jpeg
    BA2AD3CF-BF07-4D2B-A391-93B7DFAC0CE8.jpeg
    140,1 KB · Görüntüleme: 40
  • 384B50FD-A15B-4DE1-AC2D-EE45B330A303.jpeg
    384B50FD-A15B-4DE1-AC2D-EE45B330A303.jpeg
    65,1 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar bu adetimin 15. Günü testi ben yarın kesin pik olacak derken ertesi gün silikleşti bugün 19. Gün 2. Çizgi iyice yok oldu. Sizce bu test pik mi ? Bu ay gördüğüm en koyu bu oldu .Yoksa yumurtam yeterince büyüyemediğinden erken mi çatladı
silik duruyor testleri alt alta sıralasaydınız keske

Canım testlerine bakdım aslında her ay biz kadınlar yumurtlama olmayabiliyo ama senin ilk attığın test pik değil ama pike yakın olmuş bı bilgim yok ama sen değerlendir gün aşırı
Teşekkür ederim bende pik göremediğimi düşünüyorum zaten döngünün 20. Gününe geldim iyice çizgi gitti ümidim bitti

Canım testlerine bakdım aslında her ay biz kadınlar yumurtlama olmayabiliyo ama senin ilk attığın test pik değil ama pike yakın olmuş bı bilgim yok ama sen değerlendir gün aşırı
Peki bu ay olmaması sorun değil demi her kadının olabilir. Adetim düzenli , Pcos yok, bir çocuğum var yani hamile kalabiliyorum

Peki bu ay olmaması sorun değil demi her kadının olabilir. Adetim düzenli , Pcos yok, bir çocuğum var yani hamile kalabiliyorum
Yok canım bı sorun olmuyo bazen yumurta yeterince buyumuyo bazen yumurtlama olmuyor hakkında hayırlısı olsun .ilk cocugun kaç yaşında

Allah bagislasin canım benimde 15 aylık kızım var 2. Çocuk istiyoruz 2 aydan beri korunmuyoruz ondan mı bilmiyorim 2 aydır hep adetlerim gecikiyor adetim 21 Eylül'de gelmesi gerekiyodu halen gelmedi hamilede değilim geçen ayda böyle oldu korunmuyoruz diyemi böyle oldu yoksa kist mi var bilmiyorum yarın doktora gidicem bakalım 2 aydır niye böyle

X