Bu Tesettür Mayo Modellerinden Sizce Hangisi İyi? Yardım :(

Annehas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2018
14
16
37
Malum yaza giriyoruz. 2019 için tesettür mayo almak istiyorum hanımlar. Fakat ne alacağıma karar veremedim hala. Aslında bir çok güzel model var ama bir kaç model arasında kaldım. Bana görüşlerinizi bildirebilir misiniz?
Normalde kendime yakışanı ben belirlemem. Etrafımdaki insanların görüşü kendi görüşümden önemlidir. :) lütfen bana yardımcı olun.

Benim beğendiklerimi nihayet yazıya yükleyebildim :KK70: :KK70:
aslında bir çok model var benim kararsız kaldıklarım bunlar
diğer modellerden de tavsiye sunabilirsiniz bana https://www.remsamayo.com/

2260484

Bunun rengi çok güzel. Resmen bayıldımmm
2260485

Bunun göğüs kısmındaki desene bayıldımmmm :KK70:
2260486

Bununda çanta ile olan uyumuna bayıldım :))

Beğenmedim ..
Biraz daha araştırırsan daha güzel modelleri bulabılırsın

3. sıradakini sipariş ettim valla. Arkadaşıma da gösterdim kendine de sipariş etti hatta :KK49::KK49:

Böyle tesettür mayo da olsa olmaz ki vücut hatlarını belli ediyor bence bol seçim yapılmalı...
Haklısınız aslında. Güzel gözüküyorlar diye ben de bu tarz bir şeye baktım bir ara. Sizin uyarmanızla fark ettim durumu. Bir haftadır karar veremedim :KK43:

Malum yaza giriyoruz. 2019 için tesettür mayo almak istiyorum hanımlar. Fakat ne alacağıma karar veremedim hala. Aslında bir çok güzel model var ama bir kaç model arasında kaldım. Bana görüşlerinizi bildirebilir misiniz?
Normalde kendime yakışanı ben belirlemem. Etrafımdaki insanların görüşü kendi görüşümden önemlidir. :) lütfen bana yardımcı olun.

Benim beğendiklerimi nihayet yazıya yükleyebildim :KK70: :KK70:
aslında bir çok model var benim kararsız kaldıklarım bunlar
diğer modellerden de tavsiye sunabilirsiniz bana https://www.remsamayo.com/

Eki Görüntüle 2260484
Bunun rengi çok güzel. Resmen bayıldımmm
Eki Görüntüle 2260485
Bunun göğüs kısmındaki desene bayıldımmmm :KK70:
Eki Görüntüle 2260486
Bununda çanta ile olan uyumuna bayıldım :))
En şık olanı en baştaki gibi :)

Birincisi bana emine bedel i hatırlattı ( yemek kitabı olan hatun :KK53:) sonuncusu daha hoş bence

X