Bu suçmudur ?

zuzummmm

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2024
122
19
Eşim eski telefonunu annesine vermişti haliyle maili vs o telde açık kalmış resimlerimiz vs Google fotoğraflara otomatik yüklendiği için eşime o cihazdan çıkmasını söyledim kendisi yapamayınca bana şifresini verdiğinde ben çıkışyapmistim kendi mailimi vs de kurtarma maili olarak onunkine eklemiştim.Bazen Google etkinliklerinden Google geçmişine vs bakıyordum.
Bundan dolayı benden şikayetçi olmuş maillerimi ele geçirdi tarzında instasinda ise kurtarma mailine kendi eski bir mailini yazmış sonra o maile giremediği için şimdi acamiyor telini resetleyince şifresini hatırlayıp girememiş zaten bı haftadır göremiyordu banada bahsetmişti benim yaptığımı dusunse benim mailim olsa benim canıma okur actirirdi.Kendisine ait o mail ve şikayet ederken instami çaldı diye o maili kanıt olarak göstermemiş.
Rızası dahilinde o zamanlar mailim oradaydı daha sonra zaten cikarmistik.Ancak bu şekilde lanse etmiş.Resimlerimi aldı vs demiş e ne yapmışım neyle suçluyor dediğimde almış sadece demiş.Cinsel içerikli resimler vs değil oto yedeklenen normal fotograflarimiz
Bu adam beni yıpratmak için mi yapıyor yoksa belki bişey çıkarsa diye mi yapıyor.

aa üsenmemis uğrasmis mi ya? boşanma aşamasında falan mısınız?
Henüz değil anlasmaliya ragzi olacakmış nafaka vs istemeyecekmisim.Bende boşanma taraftarı değilim çünkü beni çıkarıp annesini sokacak eve.Bende bundan dolayı inat ediyorum boşanmaya yaklasmiyorum şu an

Henüz değil anlasmaliya ragzi olacakmış nafaka vs istemeyecekmisim.Bende boşanma taraftarı değilim çünkü beni çıkarıp annesini sokacak eve.Bende bundan dolayı inat ediyorum boşanmaya yaklasmiyorum şu an
gözünüzü korkutmaya calisiyor gibii geldi bana

X