Aile Planlaması Bu sorunu yasayanlar nasıl aşılır

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Hayalim2121

Muffin time😋🧁
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
923
867
27
Merhaba arkadaşlar ben 5 haftalık hamileyim dün hastaneye gittim bebegide keseyide gördük beta falan degerlerim gayet iyi dedi doktor ama daha önce 7 haftalık bir düşüğüm olmuştu bugün doktorla konuştuk benim kan grubun negatif esimin pozitif kan uyuşmazlığı varmış doktor 28 haftada iğne yapilicak dedi ama ben yine 7 haftalık olduğunda kaybederim diye korkuyorum daha erken yapilmiyormu 28 hafta çok geç degilmi 🐂😔

Merhaba arkadaşlar ben 5 haftalık hamileyim dün hastaneye gittim bebegide keseyide gördük beta falan degerlerim gayet iyi dedi doktor ama daha önce 7 haftalık bir düşüğüm olmuştu bugün doktorla konuştuk benim kan grubun negatif esimin pozitif kan uyuşmazlığı varmış doktor 28 haftada iğne yapilicak dedi ama ben yine 7 haftalık olduğunda kaybederim diye korkuyorum daha erken yapilmiyormu 28 hafta çok geç degilmi 🐂😔
kanama olursa erken yapiliyor olmazsa 28. haftada canim

Peki kanama ille kanama olmasımi lazım ya bebeğimin sağlığı tehlikeye girerse😔
bizde kan uyusmazligi yok ama igne olan arkadaslardan biliyorum kanama olmazsa risk olmuyormus gerek gormuyorlar igneye. Rahat ol doktorlar en iyisini bilir bi risk gorseler mutlaka yaparlardi. Sanirim ocakta olacak sizin de dogumunuz 2021 ocak anneleri grubumuz var isterseniz oraya yazin daha iyi yardimci olur arkadaslar

X