bu sıcakta regli oldum :((

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
1.565
16
40
kızlar bu sabah ilk kez regli oldum.erkenmi geçmi bilmiyorum ama ben çok mutluydum aylardır.hiç sevinmedim olduğuma :( hemde baya ağrılı geçiyor.kaan kucağımda,hava sıcak ve karnım ağrıyor.siz düşünün gerisin......sizler oluyormusunuz artık?bide bugün oldum acaba hemen düzenlimi gelir yoksa değişirmi?

ben 2.ayımdan sonra regl oldum tatlım
ondan sonrakı 2.adetımde 1 hafta kadar gecıkmelı oldu
3. yakındır
ama dedıgım gıbı gecıkebılıyor

çok zor yaa edet olmak..
ben doğum yapalı 3ay 23 gün oldu hala adet olmadım almasam daha iyi aslında :)
fakat adet olunca daha hızlı kilo veriyormuşuz..

slm bende olmadım bi müddet daha olmayım :) böyle iyi oluyo valla kışa doğru olursamm ohh rahat olurr

üfff ben de oldum 2 kere hemdeee
agrı dogum öncesinden daha az oldu ama 2.adetim 1 hafta gecikti ben deliriyordum nerdeyse hamilemiyim acaba diyeee kafamçokkarıştı
ama değilmişim:lepi:
hem adet olduktan sonra göbegim toparlandı

darısı başımızakaydirigubbakcemile2bende ara ara damla damla kanama gecırıyorum ama regl oldugu söylenemez.1 kac damla oluyor ve en fazla 2 gün sürüyor..

ben ilk 4. ay dolduğunda çok hafif olmuştum
1-2 gün damla damla
15 gün sonra tekrar oldum aynı şekilde
bir 15 gün daha geçti bir oldum pir oldum 3 gün boyunca hem ağrılı hem de çok miktarda
ped yetiştiremedim resmen
bugün 4. günüm sani sabah bıçak gibi kesilmiş gibiydi ama şimdi azar azar devam ediyor

ay evet ya ben de bi leke leke bişeyler oluyo. kesiliyo. bi hafta sonra bir iki damla. ne demek bu? bi sağlık sorunu anlamına gelmez dimi?

ay kızlar ölüyorum galiba bende bu sabah adet oldum ama nasıl ağrım var anlatamam nasıl geçecek bu 1 hafta....
ve sürekli hareket etmem gerekiyo kızım zaten hiç durmuyo ev işi yemek falan bittim ben..

ay kızlar ölüyorum galiba bende bu sabah adet oldum ama nasıl ağrım var anlatamam nasıl geçecek bu 1 hafta....
ve sürekli hareket etmem gerekiyo kızım zaten hiç durmuyo ev işi yemek falan bittim ben..

yaa işte bu çok zor canım ya.benimde ağrılı ve çok kanamalı geçiyor.afedersiniz ama heryerim batıp çıkıyor.çok kötü.kaanda kucakta gezinmek istiyor sürekli.bian önce bitsin yaa.kendimi hazırlamıştım kışa kadar gelmez die gelincede şok oldum ve hiç mutlu olmadım.

al bendende o kadar kızımla alt üst oluyodum yerlerde yuvarlanıyoduk ama aşırı kanamam ve ağrım var kızımda kucak istiyo sinirlerim bozuldu iyice yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…