bu sefer iğnesiz yumurtladım ama eşimle bozuğuz

hilalnur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
121
7
bu gün ateşim 35 e düştü demekki yarın yükselecek 14.. günümdeyim ve kasıklarda sinyaller var .. iğne yaptırmadım aslında ama sanırım kendi kendine gelişti ve çatlıyor.. bu iyi haber .. bu da kötü habe eşimle 3 gündür nanemollayız bu günde öyle .. çok kızgınım o da öyle ama neyapıcam ben şimdi....

bence bi yolunu bulup ama fazla yüz vermeden arayı düzelt canım bu durumlar ele her zaman geçmiyor biliyorsun

EVET BENCEDE.. ACCIK CİLVE NAZ.. EE HERŞEY BEBİŞ İÇİN CANIM.. AYDA SADECE İKİ GÜN VAR ZATİ.. KAÇIRMA ŞİMDİK ARANIZ AÇIK DİYE.. BAKARSIN DA TUTAR HEM İNŞŞ:))

hazır yumurta kıvamına gelmiş küslükte neymiş bakalım haydi yelkenler fora sen de deki yumurtanın hatrı olmasa barışmazdım ama dua et yumurtaya:roflol:

canım bak 3 gün sonra en geç barışırsın.ama bu günü kaçırınca bi daha ekle geçmez.üstelik küslükte ilk barışmak isteyen daha sevap kazanır.gerçi bu biraz çıkar işi ama olsun bakarsın bebişin geliverir.aman ha kaçırma sakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…