Rüya Yorumları Bu rüyanin bir anlami var ama neee

_chocolate_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
1.324
2
38
Ben iki yili askindir kayinvalidemlerle konusmuyorum ve buna aslinda cok üzülüyorum. Yanlarina gidip barismaya kalkmayada cesaret edemiyorum cünki beni tersleyeceklerinden hatta kovacaklarindan korkuyorum. Aynisini esimde düsündügü icin yanlarina gitmemi oda istemiyor. Esimde son birkac aydir yanlarina hic gitmedi, kayinvalidemin oglunun yanina gelmedigine üzüldügünü ve hep rüyalarina girdig haberini aliyoruz.

Neyse rüyama geleyim, rüyamda görümcem -kontagimiz kesilmeden önce basima binbir coraplar ören- esime mesaj yazmis. Mesajda benide alip annesinin yanina gitmemizi söylüyordu mesajda. Birsüre sonra onunla konustugumuzu gördüm, yine bize akil veriyordu annemin yanina gidin diyordu. Ben bu küslügün bittigi icin icimden büyük sevinc duyuyordum.

En sonunda kayinvalidemin evine gidiyoruz, anahtarla kapiyi acip iceri giriyoruz. Kayinvalidem birilerinin geldigini duyunca yatak odasindan cikiyor ama bize kirgin oldugu belli. Kayinbabamin ölmüs oldugunu duyuyorum ve cok üzülüyorum.

rüya tabirlerine baktim kavganin dahada büyüyecegini yaziyor, halbuki biz suan öyle bir noktadayiz ki kavganin dahada büyümesine imkan yok bütün baglar kopmus zaten. Anlayan varsa yorumlayabilir mi lütfenn bu rüyanin bir anlam tasidigini düsünüyorum.

Acaba onlarla barismayi aklimdan kesip atmami mi yoksa kayinvalidemlerin yumusadigini mi söylüyor bana? Ben kayinvalidem cok kinci ve inatcidir onun icin allaha cok dua ettim bizi rüyalarinda göster ona yumusat diye.

rüyada anahtarla kapı açmak hayırdır. kayın valden size kırgın ama düzelir

rüyada üzülmek sevinmektir .

hayır olsun rüyan inşaAllah

bide ne olursa olsun anneyle konuşmak gerekir onlar kovsada inatla barışma yollarını aramak gerekir

Rabbim kalplere yumuşaklık versin

X