Rüya Yorumları Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim unutamıyorum..

Missy

CANIM OĞLUM
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
2.420
38
42
Arkadaşlar bu gördüğüm rüyayı bana yorumlarsanız içim biraz rahatlıyacak çünkü kaç gecedir korkumdan hep yarım yamalak uyuyorum...:çok üzgünüm:
Ben bunu anlamadım sanki karabasan gibiydi rüyamda bir yanımda şeytanlar kötü ruhlar vardı ayy ismini söyleyemiyorum korkuyorum napiim anlarsınız siz bir tarafımda da dua okuyan sesler ama dua okuyanları göremiyorum sesleri geliyor du bana sonra şeytanlar kolumdan çekiyor beni ama ben dua sesleri kelen tarafa bakıyorum görmek istiyorum beni kurtarın diyorum ve o an uykumdan uyandım....
Sizce bunun anlamı ne olabilir....:uhm:

bilmiyorum canim ama gercekten ilgincmis,
bende cok görüyorum böyle rüyalar , insan korkuyor...

bilmiyorum canim ama gercekten ilgincmis,
bende cok görüyorum böyle rüyalar , insan korkuyor...

Bazen kabus görürüm normal olarak ama bu gördüğm beni çok etkiledi...
Aklıma geliyor akşamları yaa korkuyom nezaman geçer etkisi bilmiyorum...:sm_confused:

canim belkide yatmadan önce biseyler yedigin veya fazla yediysen
kabus görebilirsin, yok eger böyle bisey yoksa, banada oluyor böyle
arada bir, belkide bilinc altinda yatan biseylerdende olabilir
ama bu rüya yorumlanacak bir rüya degil cünkü kabus gibi..
umarim biraz yardimci olabilmisimdir..

Yaratıkların şerrinden, bastırdığı zaman karanlığın şerrinden, düğümlere nefes eden büyücülerin şerrinden, hased ettiği zaman hasedçinin şerrinden, tan yerini ağartan Rabbe sığınırım.

İnsanlardan ve cinlerden ve insanların gönüllerine vesvese veren o sinsi vesvesecinin şerrinden, insanların Tanrısı, insanların hükümranı ve insanların Rabbi olan Allah'a sığınırım.

Nas ve felak sürelerini okuyup öyle yat :) Zaman zaman herkes böyle kabuslar görür.
Ben de görünmeyen varlıklar tarafından bir dereye doğru çekildiğimi görmüştüm.
Çok fazla düşünme.

evt canim böyle rüyalari yorumlattirma bence
rabbim hayira cikarsin demek lazim hep,
cünkü nasil yorumlarsan öyle gidermis
o yüzden herkese de anlatmamak lazim, millet yalan yanöis farkli yorumlamasin diye.
Allah hayira cikarsin.
Arkadasinda dedigi gibi nas ve felag surelerini, elhami filan cok oku, yatmadan önce. bide 11 kere besmele cek. ama yürekten inanarak

Çok sağol özgürce bana gerçekten çok yardımcı oldun bu duaaları okuyucam...a.s.

Evet özgürcenin düşüncesine katılıyorumm :Saruboceq::Saruboceq:Hırçınım canım yatmadan önce felak _Nas sürelerini annem bana devamlı okumamı söyler.Hayır diyelim hayır olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…