Rüya Yorumları bu rüya bir mesaj olabilir mi acaba???

mor_salkim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2009
470
2
ya kıslar geçen gün bir rüya gördüm rüyamda kim old. bilmediğim biri bana dedi ki sizin üzerinizde büyü var kısmetinizi kapatmışlar ve aranızı bozmaya yönelik dedi bunu halletmezseniz bu işin sonu yok dedi hangi işe girse nişanlının ollmaz dedi ben ne yaptığımı hatırlamıyorum rüyamda ve uyanınca çok etkisinde kaldım çünkü buna benzer bir rüyayı daha aynı hemen hemen aynı şeyleri 1 sene öncesinde de rüyamda görmüştüm sizi ikidir uyarıyorum üzerinizde büyü var aranızı bozmaya çalışan birileri var kısmetinizi kapatmışlar dikkat edin denmişti rüyamda. ben bu 2. rüyayı görünce artık öyle bişey olabileceğine inanmaya başladım çünkü nişanlım hangi işe başvurursa en olmayacak yerden dönüyor tam oldu denilen iş olmuyor bir değil 2 değil kaçıncı sefer oldu ne yapmam alzım sizce kızlarr kafam çok karıştı bu işin sonu yok dedi eğer böyle devam ederse dedi. bizimkilerde bu iş meselesinden dolayı artık sıkılmaya başldılar. iki arada kaldım yaa. bende nişanlımı bırakırsam zaten herşeyi üst üste geliyor bende bırakırsam sonu kötü olur ya...ne yapaacağım ben... senağlama senağlama

Eğer büyüye inanan ve olumsuz her şeyi büyüye yorumlayan biriyseniz bu tür rüyalar görmeniz muhtemeldir.
Kayınvalidemde de bu tür takıntılar vardır. Ama ne hikmetse yaptırdığı hiç bir şey tutmuyor ve olmuyor, eltimde aynen kayınvalidem gibidir. Gelin kayınvalide hacıdan hocadan çıkmazlar. Eltim ilk çocuğunu kaybettiğinde neredeyse sevinecekti çünkü bir hoca ona "ilk bebeğini karnında kaybedeceksin ondan sonra 3 çocuğun olacak" demiş. Bana "bak inanmıyorsun ama adamın dediği tuttu. Demekki bu bebeğin ölmesi alnıma yazılmış" demişti. Eltim bu olayın üstünden 2 bebeğini daha kaybetti. Hala hacıdan hocadan ümidini kesmedi. Hatta kızım doğduğunda ne olur ne olmaz diye ona emanet ettiğim muhabbet kuşumu sırf hoca kuş olan evde çocuk olmaz ayrıca size büyü yapılmış (ki burada ben suçlanıyorum) dediği için kuşumu başkasına vermişti. Yani kıssadan hisse büyünün etkisinde kalmayın, nişanlınızın işi ise kısmet değilmiş deyin. Çünkü 100 yerden döner hiç ummadığı bir yerden başka bir kapı açılır.

bakın ben böyle şeylerle ilginlenen biri değilim kapısından bile geçmem aklımda fikrimde yoktur böyle şeyler hiç benim, ama şunu biliyorum bazı şeyler bana malum oluyor rüyamda ve bu da durup dururken hiç aklımın ucunda yokken gördüğüm bişey ve 2. olarak, ilkinde hiç kafaya takmadım geçiştirdim ama 1 sene sonra aynı zamanlarda yine aynı rüyayı görmek sizcede garip değil mi ben hacı hocadan medet ummuyorum ama böyle bişey varsa ve benim ve nişanlımın kısmetimizi kaderimizi etkiliyorsa ne olacak ne yapacağım

dua nın çözemiceği hiçbirşey yoktur benceee..
bence siz kuran falan okuyun nişanlınızın iş rastlığı içinde sizin içindeeee..bende böle şeylerle ilgilenmem bilmem kim nerde ne yapıyor ama sizin yerinizde olsam aynısını düşünürdüm
hayatta hiçbirşey tesadüf değildirrr benceee....

ben büyü vs şeylere inanmıyorum bence içini rahatlatmak için dualar oku içten dualar ett.. bi çocuğu sevindir bişey alabilirsin mesela... bence ilk gördüğün zamanda bu rüyanın etkisi altında kalmış olmalısınkii bidaha gördünn. bilinç altına yerleşmişş bikere. bazen öyle olur herşey üst üste gelir en yakın zamanda herşey istediğiniz gibi olur inş canımm

rüya 3 türlüdür

Birisi:
Allah'tan bir müjde olan meleklerin telkin ettiği sâdık rüyalar.
İkincisi: Uyanıkken hayalde kalan şeylerin uykuya dalınca karmakarışık ve anlamsız bir şekilde görülen rüyalar.
Üçüncüsü de
şeytanın uykuda iken insanın kalbine attığı korkular ve kâbuslardır. Üzerinde durulan
dikkate ve ciddiye alınan
tabire ve yoruma değer görülen rüyalar
sâdık rüyalardır. Bunun dışında kalan rüyalar
'rüya' olarak bile kabul edilmiyor.

ben büyüye inanıyorum çünkü gerçekten böle bişi var bu kitaplardada kuran dada geçiyo malesef ama yapanda yaptıranada çok çok günah bu yüzden bu işlere hiç bulaşma öle bişi olmuş olsa bile bürsürü dua kitapları var onlardan al dua et duanın açamayacağı kapı yoktur kuran oku bol bol herşeyi Allahtan dile hacıya hocaya bulaşma Allah yardımcınız olsun inşallah nişanlın iyi bir iş bulur

insan neyi düşünürse o rüyasına giriyor.aklınızda böyle bişey geçtimi hiç yada biri fal bakarken sizde büyü var dediyse bilinç altına yerleşebiliyor.dua edin bol bol sizi etkiliyorsa bu durum.

Ben de büyüye inanırım...
Hayatımda olan olumsuzluk yüzünden böyle bir rüya görsem etkilenmezdim açıkçası, çünkü hayatımın hiç bir evresinde "büyü mü var" diye hiç düşünmemişimdir, zannedildiği kadar zarar vereceğine asla inanmamışımdır, zaten büyü bir insana ancak sivri sinek sokması kadar zarar verebilir...

ışsizliğe gelince etrafımızda çoğu insanın maruz kaldığı zor bir süreç, kanayan bir yara...
çok yakın bir arkadaşımın eşi işsiz ve kötü durumdalar çocukları da var, dua ediyorum onlar için, en azından siz nişanlısınız evli değilsiniz, inş. en yakın zamanda hayırlı bir iş bulur nişanlınız...

Ayrıca bu büyü paranoyasına kapılmaya başlarsanız, etrafınızdaki insanlardan şüphelenmeye başlarsınız ve birilerini zan altında bırakmış olursunuz...

Son düzenleme:
büyüye bende inanırım ama böyle bi rüyayıda kafama takmam acıkcası ama eğer etkilendiysen bol bol felak nas oku kuran-ı kerim oku inan rahatlarsın.
ahh ahhhhh ben rüyalarımda neler neler görüyorumda biride gerçek olmuyor hem emin ol bunun anlamı çok başkadır rüyada büyü görmek büyü yapıldığını görmek bu şekilde bak senin rüyanıda açıklayan birşey çıkar canım.
benim eşiminde evlendiğimiz günden beri işleri hep ters gidiyor bazen aklıma gelmiyor değil büyü ama bunun nedeni büyü değil ekonomik kriz kimin işin ters gitmiyorki ne yazıkki kriz herkesi derinden etkiledi sürekli dua ediyorum allah yardımcımız olsun.

buyuye inaniyorum cunku kutsal kitabimizda oldugu yaziyor. buyu yapan da yaptiran da cehennemliktir diye de geciyor kutsal kitabimizda. eger buyu yapiliyorsa bir sekilde o buyunun cozulmesi gerekir ama buyuyu cozecek kisi herkesten para koparmak amaciyla abuk sabuk seyler yapan ve bir ton para alan cinci hocalar degildir. bazi hocalar vardir buyuyu bozmak icin dua falan okurlar sadece ve pek para falan da talep etmezler yani yaptiklari seyler insanlara yardim amaclidir, eger boyle birilerini bulabilirsen git derim ama bu devirde de dogru duzgun guvenilecek kisi yok ki herkes ben hocayim, muska yaparim, buyu bozarim diyerek insanlardan tonlarca para topluyor.

bütün rüyalar mesaj olabilir ama bunu genellikle sonradan fark edebiliriz biz.
buna rağmen bence seninkisi mesaj değil bilinçaltının yaptığı bir oyun.

büyü tabiki var ama korunmak zor değil.
felak ve nas surelerini okuyun. nişanlınız da okusun. Varsa da yoksa da böyle bir olay en azından içiniz rahat olur...

inançlı biri iseniz. nas felak ve ayetel kürsiyi okuyun. evinizi sirkeli su ile silin. hiçbirşey olmaz içiniz ferah olsun çünkü insan kendini neye inandırırsa işler o doğrultuda gelişir.

namaz kılın felak nas okuyun birşeycik olmaz namaz kılana büyü tutmaz ALLAH ın izniyle

ben büyüyede rüyalara da inanırım.
ama büyüden kurtulmak için büyü yapanlar falan oluyo asla tasvip etmiyorum.

huzurlu olmanın en güzel yolu duadır,zaten Allahım korur beni diye düşünüp rahatlamaya çalışırım

saolun kıslar ama şunu belirteyim ben ve nişanlım hergün dua eden abdest alıp dua eden insanlarız ve felek nas ayetel kürsi falan sürekli okuyoruz ama bu büyü denen şey istediğin kadar oku yapıldımı yapılan bişey yani felakla nasla geçecek şey değil tahminimce haa tabikide her hacıyım hocayım dieyenin ardından koşacak halim yok zaten sevmem bu işleri ama varsa böyle bişey de bilmek lazım halletmek lazım diye düşünüyorum. bakalıma rtık ne olacak ne yapacağız??? zor bir mesele

büyüye inanırım.
yapanında yaptıranında yerinin olmadığını bilirim.
eğer içinizde böyle bir vesvese var ise felak nas ve Ayetel kürsi sürelerini okumanızı tavsiye ederim...

tahmininizde yanılıyorsunuz.

yaprağın kımıldamasında, rüzgarın esmesinde... vb. en ufak şey dahi Allah'ın izni olmadan gerçekleşmez.:Saruboceq:

Felak Nas dediğin şeyler Kur'an'daki surelerdir güzelim. onlardan her hangi bir şeymiş gibi bahsetmek pek hoş olmuyor.Allah'In sözlerinden bahsediyoruz,onlarla değil de neyle çözülecek başımıza gelen felaketler.guclubacismile

dua etmeyi bildiğin sürece her sıkıntın çözülür.
sositososito

dün televizyonda gösterdi medyum keto yu... bu tür şeylerle uğraşanların sonu böyle oluyo galiba:bbo:

yoo asla herhangi bişey gibi bahsetme niyeti taşımadım orada yanlış anlasıılmıs sadece felak ve nas dualarıyla geçse o zaman üzerinde büyü olanlarında kalmaması gerekirdi değilmi diyorum asla küçümsme tarzı bişey deil haşa! bu dualarla birklikte ve sadece belli yöntemlerle gecebilir varsa böyle bişey demek isitiyorum bende ne dediğimi bilmiyorumda bakmayın işte bunaldım iyice bi çıkış yolu arıyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…