Makyaj Ürünleri Bu ruju nereden bulabilirim..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tinnykitty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013
42
2
Kafayı yiyeceğim gezmediğim kozmetikçi kalmadı yinede bulamıyorum bu ruju mat kırmızı ruj istiyorum fakat her gittiğim kozmetikçide bana mat diye verdikleri simli oluyor yada parlıyor bu insanların mattan anlayışına da hayranım biride elimizde öyle bir ürün yok demedi özellikle mat istiyorum yoksa başka göstermeyin diye belirtmeme rağmen delirttiler beni.Aranızda kullanan yada bilen varmı acaba? $men-wearing-red-lipstick-2.jpg
$uXhOJRf.jpg
$LIME-CRIME-RED-VELVET-MAT-HARIKA-RUJ__87239810_3.jpg

:26: :26:

NARS Bloodwork
MAC Russian Red
Dior Rouge Dior Creme de Gloss in Red Venetian Satin
JoeFresh lipgloss in Ruby

Bunlarida bir arastir istersen , mat matte demek bu arada ada flat diye de arayabilirsin..

çook çook teşekkür ederim aramayı bilmediğim için sanırım bulamamışım.Makyaj malzemelerinden pek anlamam hatta fazla sevmem makyajı ama bu ruja resmen aşık oldum uzun süredir arıyordum üstelik max factor'de varmış muhtemelen büyük alışveriş merkezlerindeki kozmetikçilerden bulabilirim tekrardan çok teşekkürler :KK16: :KK16:

yukarıda arkadaşların dediği gibi mac ve narsta pek meşhur zaten bu renkler.
ama muadili flormar da falan da var, şu parlak koyu dore -ince uzun ambalajlı olan seri, 10-15 arası bir fiyatı vardır en fazla:KK34:
ben ruby woo nun neredeyse muadilini buldmuştum:KK52:

en alttaki kırmızıyı ben de çok aradım tam aradığım capcanlı bir kırmızı ama bulamadım :KK43:

bu arada size bir makyaj sırrımı vereyim .. rujunuzu mata çevirmenin bir püf noktası var .. kızlar gözlerinizi dört açın ve okuyun. Rujunuzu sürün ve transparan fix pudra dedikleri toz şeklinde beyaz renk olan pudralar var ya hani onu rujunuzun üstüne pıt pıt sürün .. rujunuz artık mat ve gün boyu kalıcı :)

ben bu pudra için essence'nin matte fix pudrasını kullanıyorum üstelik 10 tl ve bir harika dostum :KK70:

Kafayı yiyeceğim gezmediğim kozmetikçi kalmadı yinede bulamıyorum bu ruju mat kırmızı ruj istiyorum fakat her gittiğim kozmetikçide bana mat diye verdikleri simli oluyor yada parlıyor bu insanların mattan anlayışına da hayranım biride elimizde öyle bir ürün yok demedi özellikle mat istiyorum yoksa başka göstermeyin diye belirtmeme rağmen delirttiler beni.Aranızda kullanan yada bilen varmı acaba?Eki Görüntüle 858090
Eki Görüntüle 858091
Eki Görüntüle 858089

:26: :26:
Ben bugun narstan aldim matte serisi..amsterdam rengi ancak koyu benimki tabi.bu seride harika mat rujlar var canim bir bak

X