Makyaj Ürünleri bu renklerde ruj ve far arıyorum

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
10
45
christina+aguilera+ruju.jpg

bu tonlarda parlak ıslak gorunumlu ruj arıyorum ama bulamıyorum bilen varsa markayı yazarsa sevinirim opuyorumnanaktan

yesil_makyaj_ornegi_1_1249405299.jpg

ikinci resimdeki yesil farın rengi cok hosuma gitti flormardan alırım genelde makyaj malzemelrimi ama bulamadım rengi mafoldumben

canım o üstteki makyajı çok beğendim akaşm deneyeceğim elimdekilerle

bende rosense nin 4 lü bir farı var sanki bu tonda akşam yapınca çekerim fotosunu yarın koyarım

bakarız ikimiz aynı renk mi ona göre alırsın

ruju ben de hiç görmedim sevgilisim ama yakın bir rengim var carminada onu da sürer gösteririm canısım

canım o üstteki makyajı çok beğendim akaşm deneyeceğim elimdekilerle

bende rosense nin 4 lü bir farı var sanki bu tonda akşam yapınca çekerim fotosunu yarın koyarım

bakarız ikimiz aynı renk mi ona göre alırsın

ruju ben de hiç görmedim sevgilisim ama yakın bir rengim var carminada onu da sürer gösteririm canısım

tamam super ozaman sen resmini koyduktan sonra bakarım ona gore alırım tesekkurler ilgilendigin icin opuyorumnanaktan

bu 2. resimdeki yeşil far
bendeki yeşil far paletiyle çok benzior
nette baktım ama resmini bulamadım
cecile 7li far paleti yeşil tonlarında buna cok yakın hatta aynısıda denebilir bi renk mevcut yerimseniben

Bu renk ruju, 80 Lerde Serpil çakmaklı kullanırdı..direk aklıma o gelir..

ruj için golden rose un 57 numarasına bakabilirsin canım bu renge çok yakın hemen hemen aynı

az önce gördüm bu pembe renk sevilla'da var bi bak istersen yerimseniben

canım senin dediğin ruj renginde rujum var benimde hem çok kalıcı hemde çok güzel bir renk
rsimlerini ekliorum canım markasıda classics lıpstıck 223 numara

X