Saç Rengi ve Saç Boyama bu rengi yapabilirmiyim yardim edermisinizzz :(((((

ayse_22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
153
3
merhabalar ben sacim gecen sene sariydi sonra üzerine koyu kumral akaju yapip kapattim rengini sonra akti boyam uzun zaman boyamadim.sonra kahve tonlari boyadim hem saclarim yiprakti kestirdim baktim o yüzden cok boyamak istemedim ,sonra biranlik hevesle kizil olmak istedim schwarzkopf brillance markanin intensiv rot yogun kizil demek sanirim onunla yaptim 4-5 kez sanirim boyadim öle cok akiyordu vazgectim son 4 ay palettenin kahvesiyle boyadim 2 kez kapandi kizilliklar aktiydida rengi zaten uclarini hep kestirdim simdi sagliklilar az kaldi kiriklarin gitmesine yine 4-5 cm var yani yoksa iyi saclarim düzeldi simdide brillance 852 edles braun yani kahve tonu bu bununla boyucam ama ben belki yine biraz acik tonlara gecmek istiyorum yani suan ben hep kizilin üzerine kahve yaptim peki birazda olsa acmak istesem o kizilliklar sonucu turuncu olurmu bu rengi aslinda istiyorum ama yavas yavas yaparsam olurmu sizce

Google-Ergebnis für http://3.bp.blogspot.com/_xJdOWoRyK7o/R_g0Jqs25EI/AAAAAAAAAMU/grAe7VmFdzg/s320/aaaaaaaaaaaaaaa.bmp

msj yeterli olmadigi icin adresi kopyaladim internetten resmi görmeniz icin bu rengi yavas yavas ulasabilirimiyim. bu kizin sac rengine kac zamandir hayranimm adi deniz gözen genco diye dizi vardi bilirsiniz belki o rengi yapmam icin yardimci olurmusunuz lütfen :)))

ya bilenler yokmu ya bir cevap yazilmamis okadar görüntülenmis konum ya hic mi kimse bilmiyor ? ? ?

bu rengı bende sevıyorum en kısa zamanda bu renge ulasmak ıcın ugrascam :KK70:

X