Saç Rengi ve Saç Boyama BU RENGİ NASIL ELDE EDERİM??

seeviim

Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2015
16
3
28
Saçım kızıldı açtım ve açık turuncu bir renk oldu fotoğraftaki renkleri evde nasıl elde edebilirim ???

kızlar kızıllar bakırlar konusunda çok bilgim yok ama sanırım bakır kızıla boyarsan olur konu sahibi.. ama sen araştır daha..

Canım bu tonları evde yakalaman imkansız gibi ne kadar kızıla boyarsan boya kahve tonları çıkar. Ev tipi boyaların bu tonları vereceğini sanmıyorum. En temizi kuaför.

Merhabalar... Saçlarımın rengi koleston 6/7 çikolata kahve. Ama ben nevacolor dan bakır kahve rengini elde etmek istiyorum. Tek kutu olarak bakır kahve tonunu pek elde edemedim hep yoğun bakırdan kızıllık ön planda oldu ben de çikolata kahvesine geri döndüm. Sizden ricam nevacolordan bakır kahve tonunu nasıl elde edebilirim? Dibim geldi vasat bir haldeyim :))

Canim bu rengi elde edebilmek klasik boyalarla pek mumkun degil istersen bi manic panic turkiye sitesine bak orda istedigin rengi bulursun

Şuanki saç rengim bu... Ama bir kaç güne yapacağım karışımla yeni bir renk deneyeceğimi söyleyebilirim yada daha canlı bir renk....
Kızlar yok mu bilen?
cnm bence yoğun bakır denemelisin...Loreal yoğun bakır sanırım bu rengi elde edecektir..3yıldır bakır kullanan biri olarak yorumum bu..Fakat zeminde önemli tabi koyu bir zeminde bu sonucu beklemek hayal kırıklığı olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…