Saç Rengi ve Saç Boyama Bu rengi bilen var mı?

Asilia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2020
45
9
34
Bu saç rengini bilen var mıdır saçlarımı bu tarz renge boyatmak istiyorum

Fotolar ışıktan renk değişimine maruz kalmış.
İlki bal köpüğü ombreli açık kumral gibi bir şey sanırım, ikinci açık kızıl kahve türevi.

Bu şekilde desem gün ışığında

Eklentiler

• Screenshot_20200913_021730_com.instagram.android.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_20200913_021801_com.instagram.android.jpg
    109,5 KB · Görüntüleme: 69
Burada ikinci mor montlu fotoda çikolata kahve.
İlk foto filtreli, o başka bir renk çünkü.

Yani çilolata kahve diyebiliriz heralde cnm
Aynen öyle.
Hatta bu renk fahriye evcenin reklamını yaptığı markada fahriye nin seçimi çikolata kahve, öyle bir şey diye lanse ediliyordu.
Benim de saç rengim budur ama koyu boyayıp üzerine yaptığımdan akınca bu renk oluyor.
Daha koyu ilk boyadığımda.

Yani çok hoş değil mi bu rengi evde elde edebilir miyim bilmiyorum ya da çok iyi bir kuaföre yaptırmak lazım

Yani çok hoş değil mi bu rengi evde elde edebilir miyim bilmiyorum ya da çok iyi bir kuaföre yaptırmak lazım
Elbet öyle.
Renk zor renk, alt zemin önemli.
Ama pandemi mevcut, kuaföre gitmiyorum ben
Eğer gidiyorsanız, kendiniz yapmayacaksanız çekinmeyin.
Yıllarca kızıl kahve istedim, beni bu renkle eve yolladılar.
Kolaylıkla yapıyorlar bunu:)

Şuan d Hahah bende şuan değil ama ilerleyen zamanlarda yaptırmayı düşünüyorum kuaföre kızıl kahve desem bu rengi çıkartır mı

Şuan d
Hahah bende şuan değil ama ilerleyen zamanlarda yaptırmayı düşünüyorum kuaföre kızıl kahve desem bu rengi çıkartır mı
Yok, siz açık çikolata kahve deyin mutlaka çıkartır, bu fotoğrafları da gösterin anlar o.

Benim kuaföre has bir şey kızıl kahveyi böyle yapmak
O derece bezdim ki sonraki seneler hep siyah kullandım, dümdüz siyah işte ne kadar olmayabilir diye

Doğru açık demezsek bide koyu yapar bunlar sizin kuaför hangisi yakınsa oraya gideyim bende böyle renk çıkarabiliyosa malum her kuaför aynı rengi çıkaramayabiliyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…