Bu otellere giden, bilen var mı? Yardım lütfen!

flowers83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2012
804
1
Aşağıdaki otelleri buldum, seçim yapacağım ama kararsızım, bır haftamız zehır olsun istemıyoruz, sizce hangilerini tercih etmemeliyiz neden?

Bütçe 1600-1900 aralıgında tamamında.

Ne yapmalıyız, nolur fıkrı olan yardımcı olsun

Kadıkale Resort & Spa bodrum
Yelken Spa Hotel & Club Resort bodrum
Palm Wings Beach Resort didim
Holiday Resort Didim didim
Hotel Aqua Marmaris marmaris
Green Platan marmaris
Kuştur Club Holiday Village kuşadası
Ephesia Holiday Beach Club kuşadası
Richmond Ephesus Hotel kuşadası
Palm Wings Beach Resort kuşadası
Zen Phaselis Princess Otel kemer
Yelken Blue Life kemer
Porto Bello Hotel konyaaltı
Amelia Beach Resort side
Suntopia Pegasos Club alanya
Aventura Park Hotel alanya
Water Planet Delux & Aquapark alanya

aventura park otelde 3 yil önce kalmıştım biz gittiğimizde otel yeni açıldı, okuldan grup ile gitmiştik. ilk gün tam performans alamasakta zaman geçtikçe yemeklerine doyamaz olduk, müthişti. genel anlamda tertemizdi ama mesela klozetlerinde musluk olmadığını hatırlıyorum benim çok garibime gitmişti. denizi kayalık ufacık bir kumsalı var sizi hayal kırıklıgına ugratabilir biz 40 kişi zor sıgdık eger otel kalabalık olsaydı sıkılırdık. havuzlarıda küçük otelin kapasitesini kaldırmaz bence. antalya alanya karayolu üzerinde ve ulaşımı cok kolay.

Merhaba,
Kuştur clup holiday village yegenim gitmiş ve çok memnun kalmıştı.
Holiday rsort didim diger yegenim gitti.Güzel dedi ama aman aman memnun kalmamışlar.Fiyatına göre otel demişlerdi
Geçen sene biz holiday leisure resort kuşadasına gittik.Özellikle çocuklu aileler için çok güzeldi.Tek begenmedigim tatlılarıydı.Çok çeşit ve lezzet yoktu.Büyüklük konum temizllk 11 havuz harikaydı.Tabi bu tatil işi şans işi.Ben memnun kalırım sen kalmazsın.Ne istedigine baglı.Bende bu ya ziçin uygun bi otel bakıyorum.Tbai fiyatına göre beklentimi çok yüksek tutmuyorum.O fiyata bi sürü açık büfede yemek var.İllaki ye tatlısı ya mezesi ya garsonun hizmeti bişiye eksik oluyor.Ne olursa olsun o tatilden keyif alıp beklentini en alt seviyede tutacaksın.Şimdiden iyi tatiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…