Bu nedir acaba?

Minigimmmm

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2008
48
1
merhaba arkadaslar...

benim en son reglim 26 kasimdan 30 kasima kadar surdu fakat dun saat 17:00 civarlari benden pembemsi leke gelmeye basladi halada geliyor... tuvalet kagidina silerken goruyorum ve hafifte ic camasirima geliyor... yani benim tuhafima giden adetim bitiyor aradan 4 gun geciyor ve pembemsi leke geliyor...
bir bilginiz varmi arkadaslar...
simdiden tesekkurler...

Eğer doğum kontrol hapı kullanıyorsan yani yeni başladıysan o yapıyor. Veya ria falan taktırdıysan oda yapar. Eğer bunlardan birini kullanmıyorsan da yapıyorsa dr. görünmende fayda var.

onlardan hic biri cnm... ben simdiye kadar hic dogum kontrol hapi falan kullanmadim esim kendisi korunuyordu ve 1 aydirda bebis istiyoruz... doktorumu aradim anlattim ama korkulacak birsey yok dedi ama ben genede korkuyorum... adet sonrasi gelen bir akinti bu... ne olabilir acaba...

canım benim merak etme dr un dediği gibi normal.adetin biter bitmez ilişkiye girdiysen bundan da olabilir.

inşallah önemli bişey yoktur canım bu ay aynısı banada oldu adetim bitti 4 gün sonra kahverengimsi bi akıntı geldi çok az dr. felan da gitmedim için rahat olsun canım Allah'a emanet ol

kudra... cnm adetim 5 gun suruyor... 26 kasimdan 30 kasima kadar normal adet gordum ve 3 araliga kadar hic bir leke yokkken yani adetim bitmisken 3 aralikta leke geldi, ilk once pembemsi yani toplam 2,5 gun surdu pembemsi lekelenmem dun oglen bitti bir dahada gelmedi...

inşallah önemli bişey yoktur canım bu ay aynısı banada oldu adetim bitti 4 gün sonra kahverengimsi bi akıntı geldi çok az dr. felan da gitmedim için rahat olsun canım Allah'a emanet ol

doktorum onemli birsey yoktur dedi ama telefonla konustuk doktorla...
sendemi bebis istiyorsun cnm... bizim bu ikinci ayimiz bebis calismasi icin... ins bu ay tutar...

X