Bu ne olabilir ki?

Coksukurbugunume

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.646
1.382
Kizlar merhaba, kızımın kolunda böyle bir şey çıktı ilk önce sivri sinek ısırığı sandık kıpkırmızıydı ama şiş değildi.
Takipte kaldık.
Hayli küçüldü, geçecek sandık ama son hali buna dönüştü sanki hafif şişlik var gibi.
Daha önce geçer gibi olurken küçülen yer böyle büyüdü.
Ne yapayım bilemedim aklıma yazmak geldi.
Keyifli hafta sonları diliyorum

Eklentiler

• IMG_0702.jpeg
    126,3 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_0701.jpeg
    123,5 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_0700.jpeg
    94,4 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_0699.jpeg
    69,4 KB · Görüntüleme: 61
Bilemedim Geçmiş olsun

Isırık değilse yağ bezeside olabilir cidid birşey değildir merak etmeyin

Doktor kontrol zamanına daha var ondan sizin tecrübeniz var mı öğrenmek istedim
Aynı şey mi bilmiyorum ama benim kızın ense tarafında çıkmıştı. Doktor vücutta ki enfeksiyon bu şekil de dışarı atıliyor korkulacak bir şey değil ergenliğe Kadar kalabilir de geçebilir de belli olmaz demişti. benim kızın daha büyümüştü bide iki tane oldu bi kaç ay içinde, geçti çok şükür normal bir krem verdi bi ay sür dedi bende bi kaç gün sürmüştüm. Şuan yok. Bide şey farketmiştim kızım biraz hasta olsa büyürdu bu şey bide kıpkırmızı olurdu. İyileşince küçülurdu tesadüfen mi denk gelirdi yoksa hastalık cidden etkiliyor muydu bilmiyorum.

Ayyy çok değişikmiş olabilir tetikliyor olabilir. Kaç yaşında geçti çocuğunuzda?
Doktoruna yazdım ama bakalım ne diyecek bir anda kırmızı olarak çıktı çünkü insan sinek yaptı sanıyor

Kızım 1 yaş falandı çıktı 2 3 ay da iyileşti. Şuan 18 aylık ve yok.
Bende boynunda boncuk vardı ondan şüphelendim ilk ama değildi doktora gidince enfeksiyon dedi.

Ciktigi gun yediklerinizi dusunun.
Gezdiginiz yerleri düşünün.

Birseyi ilk kez tuketmis ya da o gun cok tuketmis olabilir. Gezdiginiz yerlerde isirgan otu gibi temasla etki eden bir ota dokunmustur.

Ben de cok cikar oyle seyler, ne zaman gitsem doktor ya stresten der, ya da urtiker der, krem verir yollar.

Bebeğim daha 4 aylık pusette yatiyoruyorm herhangi bir şeyle temas etmedi eminim.
Aksam yoktu gece yattı kalktı gördüm hatta eve sivri girdi ısırdı sandım baya aradım bulamadım.
Ayyy hiç aklıma gelmedi ki o zaman yediklerimi düşünemedim bundan sonra devamlı takipte kalayım bu yemek isini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…