Bu ne olabilir fikri olan ?

_Lila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
1.060
1.634
31
Çalıştığım için balkonla epeydir ilgilenemiyorum.( Tozlu kirli görüntü için kusura bakmayın bahçe katı çok tozlaniyor ) Bugün çıkınca doğalgaz borusunun üzerinde yağ gibi bişey gördüm. Yukarıdan döktüler desem kolonun iç kısmında kaliyor. Kuş vs getirdi desem yapış yapış nasıl getirecek bir hayvan bilmiyorum. Kokusu hiç bilindik değil ne olabilir ki bu ?

Eklentiler

• IMG_20240801_141256.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 74
Şaka mı yapıyorsunuz ciddi misiniz anlamadım ama beni huzursuz ettiği için buraya soruyorum.

evet olabilir yani. komik buluyorum böyle şeylerle uğraşanları ondan emoji ekledim. şimdi gelelim konuya böyle katı ama yağlı görünen bir materyal başka ne olabilirki zaten. bütün seçenekleri elemişsiniz kafanızda geriye kalan bir bu. googledan baktım huzursuz etmek istemem ama benziyorda bu arada. evinize giren çıkana dikkat edin ve düşmanı uzakta aramayın diyebileceklerim bu kadar

Ben de hayatımda görmedim sizin dediğiniz gibi Google baktım epey de kolay ulaşılabilir bişeymiş. Yani aklımda kimse de yok yani öyle pek çevrem yoktur gurbetteyim zaten o yüzden ısrarla başka bir şey olabilir diye sormak istedim. İnşallah değildir diyelim öyleyse de Allah korusun hepimizi böyle niyetli insanlardan, duaya sarilmaktan başka seçeneğimiz yok

belki eski oturanlarla ilgilidir siz orayı temizleyin sirke falan dökün negatif enerji varsa iyi gelir diyorlar. içinizde bir kuşku kalmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…