Rüya Yorumları Bu nasıl bi rüyadır ya.Ruya icinde ruya bir türlü uyanamadım.

maGalena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
66
0
Kızlar çok fena tırsıyorum şu an he bunu yazıcam ama.az önce gordum ruyayı iftardan sonra agırlık coktu biraz uzanıyım dedim.neyse baştan normal bir ruya goruyodum hersey normaldi vs. ruya oldugunu anlamamla hersey bozuldu.ruya oldugunu anladım ve artık uyanmak istedim.nasıl zorluyorum ama kendimi uyanıyım istiyorum.neyse gozlerimi haff actm yatakta oldugumu gordum.dogrulmaya kalkmaya calısıyorum kalkamıyıorum.abime bagırcam sesim cıkmıyo.sadece gozlerimi cok az açabiliyorum.hafif dogruldum daha sonra bi baktım yine yatakta onceki halimdeyim.yine dogrulmaya calıstım gözlerimi bi an için kapadıgım ve tekrar eski halimdeyim yani yatakta gozumu yeni açmış haldeym.bu kaç kere anlatamam.sonunda birinin orda oldugunu dusundum.git git demeye basladım ama kendi kendime diyorum tabi.sesim çıkmıyoki.snra fısıldayarak euzu besmele çekmeye basladım.euzu besmelenin son kısmında beni titreme alıyo ve cam acıktı ordan ruzgar esiyo ama az da olsa rahatlıyorum falan durmadan bunu yaptım yani euzu besmele çektim.sonunda kalktım ama yorganlayım yorgan elimde abime koşucam yorganı bırakmayı bile akıl edemiyorum düşünün.sonra abim mutfaktaydı bulasıkları topluyodu.bi de pasta yapmş ben de koşuyorum ona dogru.o bana bikaç sey söyledi.sonra hop tekrar yatakta buldum kendmi.ama bu sefer kalktım.ve direk abimin yanına tabi:) sonra da buraya .ama cidden hersey gercek gibiydi uyanamamk cok ürkütücü ben dedim kaldım burda.öldümmü naptım lan falan diye dusundum.Allah kimseye böyle bişey yaşatmasın cidden çok kötüydü kendimi çok kötü hissediyorum

Cnm merhaba Ramazan mübarek ayda öyle seni korkutacak şyler vs.olmaz birkere bunu bil için rahat olsun herşey bağlanır bu ayda:)
muhtemelen yattığın yerde kırıntı falan vardır,o zaman hoplarsın böyle biraz geçmiş olsun anlayabiliyorum:))

tok karnına yattığın için kabus görmüşün. geçmiş olsun

korkacak birşey yok inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…