Göz Makyajı Bu nasıl bi rimel yardımmm

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ozge77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2010
95
0
Ben bi hafta önce max factor False lash effect mascara aldım 2 3 kere felan kullanmışımdır. Çok içine sokupta cıkartmadım zaten 3 kere kullandım. Ama rimel kurudu sanki içinde hiç bir şey yok fırcası bile zor çıkıyor. Sürdüklerimde çok güzeldi ama şimdi içinden cıkartmaya bile korkuyorum. Bi okadarda para vermiştim?? neolcak şmdi

canım ya üzüldüm valla :2: benim de başıma geldi bir kaç kez ama çok pahalı şeyler değillerdi gitmedim üstüne. Ama Max Factor bu yani kimbilir ne kadar para verdin. Aldığın yere götür hemen belki yardımcı olurlar ama biraz çirkeflik yap :90: yoksa değiştiremeyiz falan deyip gönderirler seni valla

DEgiştirmeyiz derlerde benım sucummu yanı böle olması. Daha alalı 1 hafta oldu

yine burda okuduğum kadarıyla, iki üç damla süt yada çay damlatınca eski haline geliyomuş, bide kapağını iyice kapatıp kaynar suda bekletince de kurumuş maskaralar düzeliyodu sanırım, geri almazlarsa bence dene:)

Çaydanlııgın buharına tutma fikri mantıklı geldi onu denicem saol. Bi arkadaşım bu maxfactor false lash efect tın kendisinin öyle oldugunu söyle. rimelin içindeki madde öle kuruymuş yani dedi bilmiyorum artık. kullanan varmı aranızda ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…