bu modeller için yardımlütfen...

ibet

ağır işçi
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
784
1
52
childrenbedrooms6ri8.jpg

childrenbedroomswg4.jpg

childrenbedrooms5uk8.jpg

arkadaşlar geçenlerde bir arkadaşımız çocuk odaları için bu resimleri eklemişti..çocuklarımın odalarını yeni düzenleme yapacağım bunlardan istiyordum ama acaba yurtdışı kaynaklı resimlermi yoksa bu firma türkiyemizdede varmı....ekleyen arkadaş bana yardım ederse çok mutlu olacağım....................a.s.

sanırım yurt dişi çok güzel görünüyorlar ama kullanışlı olacağını sanmıyorum bunların yerine yatağı kaldırılıp dolap olanları tercih ederdımm ben olsam...nacizane fikrimmm mazzallah bu devrın çocukları çok yaramaz luyorlar düşüp üzxgüntü yaratabılırler helede ıkı taneyse..

bence çocuk odası biraz sade sakin olmalı
burda merdivenler tehlikeli ordan düşme ihtimali yüksek
yinde siz bilirsiniz ama ben böle bi çocuk odası yapmayı düşünmem

kullanışlı gördüm çok.....alan güzel kullanılmış.....çocuklarda kısa azamanda alışırlar diye düşünüyorum.....bi bulabilsek yerini..yurtdışı ise başka alternetif düşünürüm ama ülkemizde bu çeşit varsa bence bu derim arkadaşlar............

canım nere kaynaklı olduklarını bilmiyorum fakat bunları yapan yerler muhakkak vardır.gidip değerlendirmen lazım.sonuçta yapılamayacak şeyler değil.herhangi bir dolap ustası bunları çok rahat yapar.

bunlara çok benziyor ikeada var belki bunlarda gelmiştir şimdi ben bir kaç aydır gitmedim

evt en son fotodaki ikeada var, benim komşumun ikizleri var 5yaşında onlar almışlar, çok memnundu

ıkeadaki mal kalitesini düşük buluyorum arkadaşlar..geçen ay izmirdeydim....indirim diye basbas bağırdılar ama öyle alınacak kaliteli çok az şey var..hele çocuk mobilyaları..sallanıyor sağı solu...............kalite düşük idi...a.s

bence bu resimleri iyi bi marangoz ustasına göstersen yada mobilyacıya göstersen çok güzel yaparlar...inşallah aradığını bulursun..

bence bu modellerin hiçbiri hoş değil kasvet verir insana sıkışık sıkışık biraz daha ferah ve iç açıcı olsa daha güzel bi ortam olur.............
ikeanın modellerine benziyo....

yer yatağı gibi görünüyorlar. basamakla yukar çıktıktan sonra yatmak için yere uzanacaksın.

iyi güzel modeller ama bunlar için tavanlatı bayağı yüksek bir ev lazım.
yani halihazırda oturulan apartaman dairelerindeki odalara bunlar koyulsa tavana çok yakın olur.
sıkış tepiş olur gibi geldi bana

bende 3 çocuk var arkadaşlar..zaten ranzaya dönecektim dedim bunların altlarıda eşya alıyor neden olmasın diye düşündüm..ama burada fikirlerinizi almak güzel oluyor ben adına..yönleniyorum başka seçeneklerede......yorumlarınızı esirgemeyiniz..teşekkürler............a.s.

ben tüm mobilyalarımı yaptırdım.. sanırım bunlarda yaptırtabilinir hem daha uygun oluyo resimlerle mobilya atölyesine git ve danış istersen

geçengün banada mail olarak geldi mobilya okudum ben gerçi suanda kedi işimi yapmıyorum ama genede 7 yıllık bi birkimim var bence hem kullanışlı fhemde yerden tasarruf yurtdışında yapılıyo isterseniz hemencecik çiziveririm sizlere iyi bi ustaya verip yaptırabilirsiniz.

sen yinede odda genç odası diye ara google en ben link yollayamadım sana

bende ikea vs..gereksiz pahalı ve kalitesiz bulurum..kuzenim dandik diye beni onayladı....annem dolabını alt komşum olan marangoza yaptırdı..gerçek ağaç,pazarlık payı var ve senin keyfine göre yapar...mobilyalar da güzel ve mobilyaları gösterecek evin olmalı...apartman dairesi uygun değildir sanırım..

Son düzenleme:
X