Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Bu mineral fondötenlerden sizce hangisi?

generous

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2011
109
-1
Arkadaşlar 20 yaşındayım ve benim cildim yağlı. 2-3 yıldır sivilcelerden kurtulmak için uğraştım. Şimdi sivilcem yok denecek kadar az olduğu halde ilaçlara doğal yöntemlere devam ediyorum. Fakat cildim pürüzsüz değil sivilce izleri mi desem ne desem bilmiyorum nokta nokta kaldılar... (( İlk defa fondöten kullanıcam ve mineralli olan fondötenlerden almaya karar verdim. Fiyatının uygun olması tabi ki önemli ama ucuz bşy alcam diye de aylardır yaptığım ilaç masraflarının boşa gitmemesi lazım. Yüzüm berbat olursa bi anlamı yok. Neyse çok uzattım sizin fikirlerinizi bekliyorum. Sizce aşağıdakilerden hangisini almalıyım??? Kızlar yardımcı olunnn (

1- Bare Minerals Fondöten
2-Jane Iredale Fondöten
3-The Body Shop Nature’s Minerals Fondöten
4-Max Factor Natural Minerals Fondöten

İçimden bi ses max factor diyor ama tecrübeli fikirler benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler...

Bare minerals hiç kullanmadım.
Jane İradelenin kapatılıcılığı iyi değil ama içerisindeki maddelere bakıldığında güvenilir.
Max factor ve body shop'a da güvenmiyorum

cnm ben max factor kullandım ve açıkcası hiç memnun kalmadım.. toz şeklinde olanından kullanmıştım koca bi paketi duruyor ölece.. jade iradeles inde fiyatı çok pahalı... ve çok ince kıvamı.. bare minerals artık yok yani adı değişti young blood oldu.. bide fresh minerals var..benim doktorum bana young blood yada fresh mineralsi önerdi.. fresh minerals 70 civarı young blood 100 civarı jade iradeles ise 130 civarı.. benimde fondotenim bitti.. bende karar veremedim hangisini alsam diye

Kızlar yaa ben mail olarak cvp gelicek diye bekliyorum hiç görmedim cvplarınızı kusura bakmayın. Ben bugün aldım sonunda. Nivea çıkarmış pure & natural colours diye içinde argan yağı da var sadece %20si zararlı şeyler içeriyormuş o da olsun o kadar sonuçta fondoten(45TL). Bir de yüzün çok kurumuş dedi kız günlük matlaştırıcı bakım kremini aldım fondötenden önce sürmek için(18TL). 2 ürün aldığım için bir de kapatıcı verdi niveanın onun da bedeli(24TL)ydi. Orda kız yaptı ve yüzüm resmen pürüzsüz oldu kaç saattir yüzümde ve hala çıkmadı ben zorla çıkardım gülsuyu ile. Şimdilik memnunum bakalım ilerde neler olacak:)) Ama nivea yı çok sevdim mineralli rujları pudraları hepsini alasım geldiii :)))

cildinde bi' daha sivilce sorununun olmasını istemiyosan jane iradele derim ben :)

Son düzenleme:
jane iredale tavsiye ederim kapaticiligi cok iyi olmasa da ben memnunum
bare hakkinda fikrim yok
max faktor body shop cilde zararli kimyasallar iceriyor uzak durulmasi gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…