Makyaj Ürünleri bu makyaj nasıl yapılır?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

MsMarilyn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2013
944
64
Kızlat ben aşırı çıkık elmacık kemikleri istiyorum. Youtube da bir sürü bu yönde video izledim ama hiçbiri benim istediğim tarzda çıkıklığı sağlayamıyor.
Benim istesiğim kemikli yüzdeki çıkık elmacık kemikleri hatta o kadar çıkık olsun ki göz altları çukur gibi kalsın istiyorum bu nasıl olur? :KK43:

not: kesinlikle tombik gibi duran elmacık kemiklerinden bahsetmiyorum

Kızlat ben aşırı çıkık elmacık kemikleri istiyorum. Youtube da bir sürü bu yönde video izledim ama hiçbiri benim istediğim tarzda çıkıklığı sağlayamıyor.
Benim istesiğim kemikli yüzdeki çıkık elmacık kemikleri hatta o kadar çıkık olsun ki göz altları çukur gibi kalsın istiyorum bu nasıl olur? :KK43:

canım hani elmacık kemiği çıkıklığı oluyo onun altında biraz boşluk oluyo ya oraya genelde kontürleme yapıyorlar.elmakcık kemikle göz çevresi bölgesine de allık sürüyorlar tam çıkık gibi oluyo.biraz profesyonellik istiyo ama evde deneyerek yapabilirsin :KK45:

Mesela ?
Ornek olarak bir fotoğraf atarsan fikir verebilirim.
Kontür ile saglanir o görüntü genelde.
Önce konturleme yspup ardından cildine uyan bir allukla on plana cikarmalisin.

X