Bu makyaj nasıl yapılır ?

hımmmmm...kız çok güzel walla..bakmaya doyamadım...makyaja gelince....eğer öle olacaksam öğrenir öğrenmez bana da söle lütfeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

gözlerinin üstüne eyeliner kalem çekmiş alt göz kapağının içine beyaz kalem ve kirpiklere bolca maskara sürmüş yüzünde de bence su bazlı fondaten şeffaf pudra ve şeftali tonlarında allık var ben de genelde böyle makyaj yapıyorum

hımmmmm...kız çok güzel walla..bakmaya doyamadım...makyaja gelince....eğer öle olacaksam öğrenir öğrenmez bana da söle lütfeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

sırnaşık şey
kirpikğinin altına beyaz kalem çekmiş galiba çift taraflı dolgunlaştırıcı rimel sürmüş dudaklarınada parlatıcı sürmüş anlayabildiklerim bu kadar ama kesin başka bir sürü şey vardır fisfisfis
niyeyse şu fondöten pudra gibi şeyleri kullanmak pek aklıma gelmiyo kaydirigubbakcemile3

teşekkürler a.s.
fondötenmi pudramı önce sürülür yoksa ikisi aynı anda kullanılmazmı aralarında ne fark var biri bana öğretebilir mi ? :kedi:

önce fondaten sonra pudra ama fazla sürmeden pudra makyajı sabitler cildin parlamaz makyaj kolay akmaz canım

gözler daha aydınlık ve büyük duruyo makyaj yaparken gözleriniz iri ve aydınlık görünsüün diosanız kaş altına da aydınlık ssedefli bir far ve kapatıcı sürün mutlaka birden makyajın bütün şekli değişiyo süper duruyo

önce ten rengi bir fondeten sür,prüzsüz bir görüntü elde et,üstüne çok uçuk şeftali tonlarında allık sür,hafif bir renk versin die,göz altına beyaz olmayan bir kapatıcı,göz içine beyaz kalem,göz üstüne siyah kalem,ama iç kısmına,bol rimel gelelim dudklara,dudak üstüne kontür belirginleştirici kalem sür(ten rengi)çok uçuk nemlendiricili şaftalimsi bi ruj,ama mat olmasın rujun,ıslak görünümlü olsunyerimseniben

iste bukaaaaaaaaaaa:lepi:

Arkadaşlar aranızda takma kirpik kullanan var mı?Ben kullanmak istiyorum.Tavsiye eder misiniz? Günlük işte de kullanabilir miyim?yoksa gece için mi kullanır?Cevaplarsanız sevinirim

öncelikle çok kalın tabaka halinde kaliteli fondoten,şeftali rengi allık,doğal bir ruj,gözlere gelince takma kirpik,yada kaliteli rimel,göz altına beyaz kalem, göz üstüne kalın elaynır.onun dışında pek bişi göremedim.

takma kirpikler olmasa bu makyaj bu kadar güzel durmaz :) o kadar insan boya küpü qibi makyaj yapacağına sadece kusurlarına göre makyaj yapsa daha güzel olucak ama ........

yakından bukdr dogal durdugunu sanmıorum ben arkdslar. kamera cekımı oldgu ıcın böle gorunuo bence ama gercekten harıka.

göz pınarlarına metalik beyaz far sürülmüş nokta halinde o yüzden okadar parlak görünüyor

Ama olmadı şimdi.Herkes çok övmüş kızı ve makyajını.Ve fotoğrafını göremiyorum! :/:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…