Kontakt Lens bu lensler kadar güzel lens yok ama bulamıyorum... bilenler

FashionbyHatis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
1.926
9
bence de bu gözler hiç lens gibi görünmüyor. üstelik alttaki resimde göz bebekleri ne kadar büyük lens olsa bu kadar büyük olamazdı 2. bi ihtimal photoshop değilse tabi..
bu gözlere en yakın solotica grafite sanırım solotica renklerine bakmanı öneririm

nancy_ajram-262_ZGJUt_19672.jpg

bence de bu gözler hiç lens gibi görünmüyor. üstelik alttaki resimde göz bebekleri ne kadar büyük lens olsa bu kadar büyük olamazdı 2. bi ihtimal photoshop değilse tabi..
bu gözlere en yakın solotica grafite sanırım solotica renklerine bakmanı öneririm

nancy_ajram-262_ZGJUt_19672.jpg

canim bu resimdeki kiz da pinar dilseker degil dimi ayrica klipte goz rengi hic belli olmuyo hep uzaktan cekim yakin olsaydi bi tahmin yapabilirdik ama gozlerinin lens oldugu belli rengini bilmem bide resimlerine bakiyim sonra yazarim by.

nancy ajram arap şarkıcının gözlerı lens deıl kendı rengi....ikincisi pınar dilşekerın gözlerı lens deıl kendı gözleri çimen yeşili bızzat yakından gördum ..üçüncüsü bu klip ne alaka şimdı yakından net görunmeyen bır göz rengını nasıl belırleyıp bunu ıstıom dedın annamadım:82::82:

Son düzenleme:
nancy ajram'ın gözleri gerçekten mavi.. Lübnan'lı ama çok emin olmamakla birlikte Lübnan kökenli değil diye biliyorum.Zaten babası amerikalı hristiyan'dı sanırım.. çokta güzel mavidir yani :KK70:

X