Aile Planlaması Bu Konuda Bilgisi Olan?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

BirkadinBirerkekBirmelek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2016
436
545
Kızlar merhaba ben 25 yasındayım ve 7 aylık evliyim normalde ilk reglimden beri adetim hiçbi zaman gecikmezdi şimdi 10 gün geçti adet olmadım gecikmenin 3. Gününde kan ve idrar testi yaptırdım negatif cıktı ama bugün 10. Gün hala bişey yok tekrar test yaptırmalı mıyım bu durumu yaşayan var mı aranızda yardımcı olur musunuz lütfen

Adet gecikmesi hamilelikden başka bir cok sebeben dolayı ortaya cıka bilityor,hormon bozuklugu,yumurtalık kistleri,sterss,uykusuzluk ve s.ben de aynı durumdan muzdaribim.ama bende cok sık rastlandığı için gecikmeler olana kadar bekliyorum.

Ben evlendikten sonra kadın doğuma muayene oldum malum evlilikten sonra dengeler değişiyor diye rahim içi yumurtalıklar süt hormonları hersey cok normaldi kist falan hiçbişey yok herşeyin cok normal demişti doktor

Doktor geç döllenme olmuş olabilir eger psikolojikse zaten negatifi görünce bikaç gün içinde adet baslar ama baslamazsa bida bakalım dedi olursa ilk olacak hiçbir bilgim yok bişey sorunca azarlıyolar özel hastane olmasına rağmen bende burdan bilgi almak istedim tecrübeyle sabit olsun

Anladıgım kadarıyla bebek istiyorsun,yeniden test yapa bilirsin,doktorlara gelinceyse onların görevi insanların sıkıntılarını dinleyip care bulmaları,aldırma böyle şeylere,kafanı kurcalayan soruları sor doktoruna bence.keşke. Yardım ede bilsem sana ama benim de bildiğim bu kadar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…