Bu koltuklardan hangisi?

Yastıklar konusunda kafam karıştı 1 numara yaatıksız da kullanılacak gibi sanki çiçekli neden önerilmiyo aceba 1 i alırsam sehpalarımıda yenileme imkanım olacak aslında fiyatı nedeniyle

1. Model . Berjerler düz bi renge kaplanirsa tabi çiçekli kumaş kullanışsız oluyor.

Değiştirme imkanı yoksa üzerine örtü serebilirsin modasından ziyade temizliği zor ve silinmiyo renkleri karisiyo kumaş tuhaf bi hal alıyor yada yikatirsn sürekli

Bence 3 güzel ama sanki sen 1 numarada karar vermiş gibisin..mağazada durduğu gibi durmuyolar temizliğinede önem vererek içine sineni al..

Teşekkür ederim fikirleriniz için 2 ye karar verdik ve sipariş verdik 1 e mağazada baktım oturması rahat değildi ve rengi buradaki gibi değil turkuaz ..2 fotodakindrn çok daha şik ve zarif geldi gözüme

Teşekkür ederim fikirleriniz için 2 ye karar verdik ve sipariş verdik 1 e mağazada baktım oturması rahat değildi ve rengi buradaki gibi değil turkuaz ..2 fotodakindrn çok daha şik ve zarif geldi gözüme
Hayırlı olsun. 2ve 4 vb aynıymış zaten. Yeni farkettim. Beyaz ayaklar modeli ne kadar da çok değiştirmiş.

Eğer ayrı bir oturma odanız varsa ve bu takımı salon için düşünüyorsanız mavisever birisi olarak ilk mavi takım çok güzel diyorum. Benim evindeki koltuklar da mavi.Herkeste olan renkler(özellikle pembe) gına getirdi artık insana.

eğer oturma odası için düşünüyorsanız 2. sıradaki sütlü kahve koltuklar harika görünüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…