Göz Makyajı bu kaş modeli nedir acaba ya :((((

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

facebook

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2011
39
2
mrb kızlar, yaklaşık bir yıldır cebelleştiğim bir soru var; iki kaşın başlangıç noktalarının birbirine bakması yani paralel olması yapılabilir bir şey midir?

Resimlerle daha net olucak sorum şimdi benim kaşlarımın modeli ve başlangıç yeri Ebru Gündeş'inki gibi aşağıya doğru ve bunu hiç sevmiyorum. asık ve suratsız yapıyo bayadır uzattım kaşlarımı sizce bu görüntüden kurtulup Buba Büyüküstün'ünki gibi yaptırabilir miyim?

eminim bu konuda bilgisi olan bayanlar vardır lütfen yardımcı olun kaşlarımı aldırmam gerek

benım kasım gıbı ıstıyosun anladıgım kadartıyla degılmı

Eklentiler

• $DSC01074rrrrr.jpg
    115,3 KB · Görüntüleme: 557
once bı foto koy ben anlatayım sana kasını gormem gerek. bu zamana kadar hıc kuaforde aldırmadım hep kendım alırım ve arkadaslarıma ne sekıl vereceklerını ne yakısacagını soylerım hep

tatlım kaslarının yapısı guzelmıs ebru gundese de benzıyorsun aslında
sımdı ben bunu hep solerım kasların ıkı bası bırbırıne bakması lazım yanı asagıya dogru ınmesın orayı duz yap ve altınıda dumduz al dur sana bı ornek bulup hemen gostereyım ınsallah anlatabılmısımıdr

ben kendim almıyorum ki hep kuaföre aldırıyorum ve derdimi anlatamıyorum şekli nasılsa aynen alıyolar :2:

bak kasların altındakı duzluge bak ornek olsun dıye cızdım sana kuafore kasının seklını degıstırmek ıstedıgını soyle dıkdortgen olsun her ıkı bası anladınmı gzuelım

Eklentiler

• $uvs101127-028.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 4.558
ben tamamen duz olsun demıorum canım duz basladın sonra kavıslendın facebbok sende onu ıstıyordun degılmı

evet cnm komple düz istemiyorum, düz başlasın sora hafif kavisli olsun diyorum bu dediğini kuaföre sölücem çok teşekkür ederim cnm eğer yaptırabilirsem yeni halimin resimlerimi koyarım en çok da şu modeli istiyorum;

Eki Görüntüle 243431

Eklentiler

• $1875123919037131vk2horz (1).jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 326
ben tamamen duz olsun demıorum canım duz baslasın sonra kavıslensın facebook sende onu ıstıyordun degılmı

Ya kışın benim öyleydi düz başlayıp ortasında kavisleniyordu ama noldu bilmiyorum değişti kaşım, bazen üstünü boyuyorum bende düz gözüksn diye şeytan diyor traş et hepsini, çıkana kadar kalemle falan çizip idare et.
Neyse ya biraz daha çıksın kendim düzelticem

bak muhakkak koy fotonu merak ederım ama normaldede kasın guzel yanı bıcımsız degıl guzelım
ne zaman aldırcan

bende kendı kaslarımı cok begenıyorum dusun ortaokuldan berıdır kas alıyorum ustası oldum artık kikikikikikik

kaş bi kere bozuldu mu zor düzen tutuyo ama nazik olmak gerekiyo, kaş küsmesi diye bi şey varmış ben de yeni duydum yani yeni inandım umarım düzelirler cnm

kaş bi kere bozuldu mu zor düzen tutuyo ama nazik olmak gerekiyo, kaş küsmesi diye bi şey varmış ben de yeni duydum yani yeni inandım umarım düzelirler cnm

yok ya oyle bısey yok sac kusmesı yok kas kusmesı kas kasıtr ıste cıkmasını ıstıyosanda sarımsak sur sulu yerlerınden

bak muhakkak koy fotonu merak ederım ama normaldede kasın guzel yanı bıcımsız degıl guzelım
ne zaman aldırcan

bir haftaya kadar aldırırm çünkü dediğim model için altların az daha uzaması gerekiyo ama muhakkak koyarım resmimi yarın bi görüşeyim bakalım kuaförle. ben kaşlara çok önem veriyorum ya beğendiğim bütün bayanların hemen hepsinin kaş modeli böyle çook zarif bi model. bi de keşke Ebru Gündeş'e benziosun demeseydin yatamam bir hafta ben bu dertle :2: :2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…