Bu kahverengi akıntı normal mi??

orkide2807

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2024
9
0
28
merhaba 11+2 haftalık hamileyim bundan önce bir düşüğüm vardı bu yüzden bu hamileliğimde kan sulandırıcı iğne vuruluyorum karnımdan progestan bide. Gecen hafta kanamam oldu hemen hastaneye gittik bebek gayet iyiydi bu kanama durdu o gün ama sonradan kahverengiye döndü 2-3 gün hiç olmadı. Dün ve bugün tekrar kahverengi akıntılarım oluyor iç çamaşırda bu normal mi? Yaşayan var mı? Ya da eski kalan kan mı kırmızı olmadığı sürece korkma diyorlar ama sizden de fikir almak istiyorum

Ben de su an 8+0 im, on gundur kahverengi akintim bi az bi cok geliyordu, 3 gundur miktari artti. Su an muayene olamiyorum, ama doktorlarimin soyledigi taze kan degilse sorun degil. Bir tanesi surekli dinlenmeye gec, hic is yapma dedi, dunden beri yatmaya calisiyorum. Bir hafta sonra randevum var , dayanamayip acile gitsem mi diye dusunuyorum bir yandan da. Sizin doktorunuz ne onerdi? Ya da akinti neden oluyormus ona dair bir sey soyledi mi?

Bende 5 haftalıkken olmuştu kahverengi kanama yaklaşık 7-8 damla doktora gittim hatta 2-3 doktorla konuştum kahverengi akıntı normalmiş hatta miktarı az ise normal kanama bile normalmis aşırı akıntılı (taze kan olup) ve ağrılı oluyorsa o zaman endiselenmek gerekiyormuş içiniz rahat olsun

X