Bu kadar erken belirti normal mi

birlani

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2024
11
0
20
Hanımlar merhaba ben ayın 8 ila 11 i arasi regl oluyorum 3 gün önce eşimle ilişki yaşadik ve dünden beri karnında kasılmalar hissediyorum gündüz baş ağrisi vardı şimdi ise lavaboya gittiğimde kahverengi ve pembe arası çok az bir lekem olduğunu gördüm biliyorum çok erken belirti olmasi çok tuhaf geliyor kulağa ama emin olamadım sormak istedim sizin düşünceleriniz neler bu konu hakkında?

Hanımlar merhaba ben ayın 8 ila 11 i arasi regl oluyorum 3 gün önce eşimle ilişki yaşadik ve dünden beri karnında kasılmalar hissediyorum gündüz baş ağrisi vardı şimdi ise lavaboya gittiğimde kahverengi ve pembe arası çok az bir lekem olduğunu gördüm biliyorum çok erken belirti olmasi çok tuhaf geliyor kulağa ama emin olamadım sormak istedim sizin düşünceleriniz neler bu konu hakkında?
Adetinzden 14 gün öncesinde yumurlama oluyor . 10 unda adet olacağınızı varsayarsak dün 28 ağustos yumurtlama gününe denk geliyor aşağı yukarı. Yumurtanız çatladığı için lekelenme yaşamış olabilirsinz

Yanii sizce olabilir mi bu tarz şeyleri bilmiyorum ne yazık ki yumurta çatlaması dan kastınız gebeliğe mi işaret

Yanii sizce olabilir mi bu tarz şeyleri bilmiyorum ne yazık ki yumurta çatlaması dan kastınız gebeliğe mi işaret
Yok yani yumurtanız çatlamıştr demem gebeliğe hazırlık aşamasında olan bir durum. Yumurta çatlamadan içine sperm alıp döllenme yaşayamaz. umarım döllenme olmuştur ve gebe olursunuz en kısa vakitte. Sorunuzun cevabı da adete yakın 1 yada 2 gün kala gebelik belirtileri çıkıyor ortaya. Şuan embriyo bile oluşmamış olabilir henüz. Yani mesela 28 ağustos da yumurtan çatlamış olsa döllenme ve embriyo oluşması 30 ağustos . 8 günde de ancak yerleşiyor bebek. Yerleştiktn 2 gün sonra gebelik değeri yükselmeye başlıyor. Sizin 8 ve 10 Eylül de gebelik olup olmadığı anlaşılır

X