Bu Irkları Biliyormusunuz?

speedy-gonzales

Carpe Diem
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
56.600
4.466
İstanbul'daki hayvan barınakları için çalışan Barınak Günüllüleri Derneği, sokak köpekleri için ilginç bir afiş hazırlattı. Afişte zulme uğrayan hayvanlara çarpıcı isimler verildi.

Kıyan kıyıyor malesef sonra barınak gönüllüleri sağolsunlar böyle afişler yapmış
Belki sizde görürsünüz Sakarya da bi yerlerde.

ben bu afıslerden hiç bişey anlamadım ınsanların ahsetını göz önune sermelerı ıyı olmuş ama bu isimler hıc ıyı olmamıs sankı hayvanlarla dalga geçilmiş gibi hissettim nedense en çok ta yerli ezik lafına üzüldüm ne ya bunlar sevmişler mı aşşalamıslarmı bı anlam veremedım isimlere bakın ne bıçim isimler takmıslar ya bacak kırması yok körweiler cop kurtu bitbull berbat dövdümretriver almam tazısı ücbacak lobrador YERLı EZıK kimse bana kızmasın ama uyuz oldum ben bu isimlere dalgamı geçıyorlar ya hayvanlara ama bızım ınsancıklar görsunler bunları ve bu hayvanları bu hale getırenlere beddua okumaktan bıktım bır daha okuyucam allah ınşallah bunları acınıcak duruma getırenlerı bunların halinden beş beter etsın canlarını alsın surundure süründüre cok sinirlendım bu hayvanların halini ve takılan isimlerini görünce :mymeka:

bu hayvanları bu hale getirenler adamım insanım dıye ortalarda gezıyorlar dimi bu afislerı ypmışlar kı insanlar acısın dımı adamım dıye ortada dolasan bı cok ınsan bu ısımlerle alay edecek alay bız hayvan severlerın canı yanıcak sadece onlar gene gulucek hatta neden bu pis hayvanları asmıslar dıye iğrenen gözlerle bakacaklar hayvanlara deger vermeyen sevmeyenaşşağlayan vuran ezen tum ınsanlardan nefret edıyorum allah bunların gönlune ya sevgı versın yada bu hayvanlardan beter hale düşürsün bu benım en buyuk duam onlar benım ıcın herseyden degerlı cunkü onlar masum ne dıyım allah herkeze beyın vermıs pisliğe kötülüğe kullacaklarına adam olmak ıcın sevgı ıcın kullansınlar allah bı gun benım karsıma hayvanlara vuran bırını denk getırmezkı muebbet hapisde yatacak olsam öldururum onu hemde işkence yapa yapa kuran çarpsın kı yaparım bunu bundanda buyuk yemın yok

Onlarla Dalga geçsinler belki adam oluruz insan milleti olarak
Dalga konusu değil aslında barınak gönüllülerinin adına yaplan bişey herkez ırk olsun diye bakıyorlar ya
Alın size IRK

hayvanları sevmeyen insanları hiç sevemez yani kalbinde ne merhamet nede sevgiye yer yok bu tip insanların hayvanlara eziyet günah

kiyamam yaa ne kadar aci cektikleri belli oluyor...cok param oldugunda onlara bi sürü barinak yaptiricam ....

Resmen hayvanlara bu tür isimler takarak assalamislar.Hani sevimli isimler takarak birsekilde onlarin magduriyetini dile getirirsin.Ama sevgili dernek üyeleri tam tersini yapip,hayvanlarla ilk kendileri dalga gecmis..

Son düzenleme:
Malen senin gibi düşünmüyorum.
Bunu bu hale getirenler utanmıyor ise alt tarafı bi isim koymuş ve yapanlartı aşşağılamışlardırç

Eğer bulabilirsem yine gönüllülerin yazılarını eklerim ozaman daha net anlamış olacaksınız​

Düsünmeye bilirsin saygi duyarim.herkesin elbetteki düsünceleri farkli olacaktir..
Zaten o canlilari bu hale sokanlar utansaydi,onlari o hale sokmazdi..Iclerinde hayvanlara karsi sevgi yokki yapmislar..O ayri bir konu yani onlarin insanligini sorgulamaya gerek yok cünkü bunlari yapan INSAN sifatina uygun mahlukatlar bile degiller..

Benim demek istedigim bu sekilde isim takilmasini hoc bulmuyorum ben..Ezik,Cöplük vs tanimlar onlara verilecek isimler degiller.Ezik kimlere denilir yada cöpcü cougumuz biliyoruz bunu...Keske hani gene irklari cinsleri yazilsaydida daha farkli isimler konulsaydi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…