Bu İlacı Kullanan Oldu Mu?

Azege

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
16
16
29
Merhabalar. 24 yaşındayım ve yaklaşık 10 yıldır sivilce problemi çekiyorum. Çok fazla iz de var.
Doktor eşliğinde kremler kullandım, iyi geldi ama tedavi bittikten birkaç ay sonra aynı hale döndü.
Şimdi sivilce hapı kullanmaya karar verdim. Çok zararlı olduğunu duyuyorum ama artık canıma tak etti.
Ama bir yandan da korkuyorum. Antalyada oturuyorum yüksek faktörlü hüneş kremi kullanacağım çok dikkat edeceğim. Aranızda bu ilacı kullanan var mı? Öneren var mı? İçimi rahatlatın lütfen

Ben kullandım 6 sene once kadar. 27 yaşındayım.
6 ay kullandim.
Cok sıcak bir memlekette yaşıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam kışın kullandim. O yüzden sorun olmadı güneş açısından
Yalnız bol su icmen gerekiyor,heryerin kuruyor. Dudaklarin,ellerin,saçların. Hatta adetler bile azalmisti galiba. O kadar etkili bir ilac.

Ben bepanthen sürmüştüm dudaklarima. Bir de nivea lipstick lerden cebime koyuyorum her dakika çıkartıp sürüyordum. Tam 6 ay kullandım

Artık cok guzel oluyor yaptığım makyajlar yuzum kırmızı ve sivilceli degil cok mutluyum :)
O kremler falan fasa fiso bence. O hapı kullan . Hapı kullanirken spor yapma ama.

Bir de şimdi başlama. Ekim gibi başla ya da eylül ortasi. Ilk ay yüzün sivilcelenecek korkma,deri altindakiler çıkıyor. 3. Aydan sonra seyret sen :)
Yeni seruvenin hayirli olsun
Hic korkma
Ben de kardesimde kullandık . Hicbisey olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…