bu hormon değeri hakkında bilgi sahibi olan var mı

hayalif

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2024
30
5
22 yaşımdayım bilgi sahibi olanlar yorum yapabilir mi herkese teşekkür ederim şimdiden

Benimki de yüksek çıkmıstı endokrin doktoruna gittim bir iki tahlil yaptı ciddi bir sorum yok hamile kalmana engel değil dedi. Senin referans aralığının cok dısında değil bu arada asırı yuksek cıkmamış. Pkos belirtisi belki pkos olabilirsin. Yine de endokrin uzmanına danışın

anladım teşekkür ederim yorumunuz için ben de korkmuştum internette araştırınca biraz baktığımda pcos ben de gördüm ama onun da ana belirtilerinden biri adet olamama tabi başka belirtileri de vardır ama ben bilmiyorum tekrar teşekkürler yorum yaptığınız için

Kadın doğum doktoru teshis koyar bende de dhea so4 yuksek ama kadın doğumcum pkos yok sadece benzer semptomların var dedi. Benim de adetim duzenli yumurtalıklarda pkos gibi fazla yumurta üretimi vae ama tam olarak pkos değilsin diyorlar. Sadece bu değere bakıp pkos var demezler zaten fsh lh amh değerleri daha önemli parametreler pkos için

anladım doğrudur çok teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…