Bu hamilelik belirtisi mi?? Lütfen yardım edin

merhavalar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2022
2
0
21
Merhabalar ben 10 gün önce cinsel ilişkiye girdim korunmasızdı ama kaza yaşanmadı, sonrasında lekelenme gibi bir şey oldu fakat sürtünmedendir diye düşündüm, ilişkinin üzerinden 5 saat sonra ertesi gün hapı aldım. Reglime 4 gün vardı Hapı aldıktan 2 saat sonra kanama başladı fakat 1 hafta sürdü ve regl olduğunu düşündüm, normalden biraz daha ağrılı geçti sadece. Sonra normal regl gibi devam etti ve bitti. Reglimin bitişinden 5 gün geçti 2 gündür başım çok ağrıyor dönüyor. Sizce hap işe yaramadı mı? Ertesi gün hapı kanaması gibi değildi normal regldi lütfen yardımcı olun.

Nasıl bir kaza yaşanıyor ki?

Gebelik konuları size uzak geliyorsa ertesi gün hapı değil, prezervatif veya doğum kontrol hapı ile korunmalısınız.

Regl olmuşsun, hamile değilsin ve aldığın hap sebebiyle tüm dengeni bozmuşsun, bir süre daha düzensiz ve ağrılı regl , mide bulantısı gibi durumlarda olabilir.

Maalesef kullanmadan yaptım, içeri boşalma olmadı, kibarca yazmak adına kaza yazmıştım. Normalde asla kondomsuz yapmazdım aslında. Sanırım gereksiz geriliyorum

Kulanduğınız ertesi gün hapı yüzünden dengeniz bozulmuş

3 hafta once erkek arkadasimla korunmasiz iliskiye girdik ama icime bosalmadi nolur nolmaz diye ertesi gun hapi ictim. 6 gun sonra kanamam basladi ama kahverengi,kirmizi, pembe bi sekilde. cok yogun gelmiyo hatta arada az bazen birazcik daha fazla. hala kanamam devam ediyor. korkuyorum. normal midir bu durum?

Sonuc ne oldu test fln yaptın mi bende de aynı durum var

Sonuc ne oldu test fln yaptın mi bende de aynı durum var
merhaba korkmanıza gerek yok maalesef ben bu durumu yaşadım ertesi gün hapı aldıktan yaklaşıj 10 gün sonra lekelenme tarzında kanama yaşamak yan etkidir gayet normal sonra adetiniz beklenen tarihte gelir gecikedebilir benim reglim şuan yaklaşık 10 gün gecikti ama hap yüzünden olduğunu düşünüyorum siz stres yapmayın gayet normal

Teşekkürler icimi rahatlalttin o günkü stresim yok suan 2 gün sürdü kanamam simdi gecti ins zamanında adet olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…