bu güzel duygu herkese nasip olur inşallah...

bilgenur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
11
0
arkadaşlar haziran ayında bir su gebeliği (oluşmayan gebelik) yaşadıktan sonra aralık ayında hamile kaldım ve şu anda bebeğimiz 1,5 aylık.çok mutluyuz.Allah herkese nasip etsin.ve dün bebeğimin kalp atışlarını gördüm ultrasonda :ecrin_bebek:

ilk tebrik eden ben olayım.. hayırlısıyla meleğini kucağına alırsın inşaallah..darısı bizim gibi bekleyenlerin başına..

çok teşekkür ederim şimal82 çok sağol.darısı inşallah bekleyenlerin başına.Allah herkesin gönlüne göre versin.senin için dua edeceğim...emin ol:Saruboceq: inşallah en kısa zamanda hayırlı haberlerini duyarız.iyi günler...

gözünüz aydın olsun sağlıklı sıhhatli kucağınıza alırsınız inş.darısı bizim başımıza

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

herkese iyi akşamlar.yazdıklarınızı şimdi gördüm.herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum.Allah inşaallah en kısa zamanda isteyenlere,bekleyenlere de bu güzel duyguyu yaşatır. yanlız bu hafta bi problemimiz var benneyaptımki bugün doktora gittim bebek gayet iyi 2 aylık 1,5 cm olmuş :) ama düşük tehlikemiz olduğu için 1 hafta raporluyum...İnşaallah bu da geçecek.herkese selamlar...:ecrin_bebek:

tebrikler canım..rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…