Makyaj Ürünleri Bu göz makyajini nasil yapabilirim??

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Ophelia35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
169
0
Kizlar bu makyaji nasil yapabilirim gozume bi turlu anlayamadim golgeleme falan mi var hangi urunlerle yapabilirim yardimci olursaniz cok sevinirim..

Bugun beyu'nun soft liner ini aldim hobi parfumerideki gorevli bana bu gosterdigim fotodaki makyaji yapti beyu soft liner ve eyelinerla olmus mu?
yanimda fotograf makinasi yoktu cikarticam diye telden cektim tipim icinde k.bakmayin yorumunuzu bekliyorum??a.s

Eklentiler

• $adsız2.JPG
    $adsız2.JPG
    5 KB · Görüntüleme: 89
  • $l_25067e36b3a34b34a0701b258b01a3e5.jpg
    $l_25067e36b3a34b34a0701b258b01a3e5.jpg
    2,6 KB · Görüntüleme: 82
  • $Görüntü019.jpg
    $Görüntü019.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 79
  • $Görüntü013.jpg
    $Görüntü013.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:
goz ustune eyeliner goz dibinede kalem cekmis sanırım..ben boyle siyah gozukmesi icin gozumun altına dipliner surerim boylede oluyor

goz ustune eyeliner goz dibinede kalem cekmis sanırım..ben boyle siyah gozukmesi icin gozumun altına dipliner surerim boylede oluyor

dipliner in ne ozelligi var canim? ilk resimd bi gozunde sanki yana gri far surmus gibi duruyor sizcede oyle mi..

bebeğim anca gelebildim evet o ilk resimde gri far var dadlum

onun dışında koyu renki bir kalem ile yapılmış bence kirpik aralarına içine dışına yoğun sürüp alt kirpiklerde dağıtmış bir aplikatör veya fırça yardımı ile
üstte sadece kalemi çekmiş dağıtmadan ve bol yoğun rimel kullanmış

eğer kirpiklerin zayıfsa daha dolgun olmasını istiyorsan peteğim 1 kat rimelini sürdükten sonra pudra fırçanla pudranı alıp kirpiklerine pohpoh yap sonra yine ikinci katı sür . daha dolgun ve ikinci katında daha rahat sürersin rimeli şekerparesim öperim

bebeğim anca gelebildim evet o ilk resimde gri far var dadlum

onun dışında koyu renki bir kalem ile yapılmış bence kirpik aralarına içine dışına yoğun sürüp alt kirpiklerde dağıtmış bir aplikatör veya fırça yardımı ile
üstte sadece kalemi çekmiş dağıtmadan ve bol yoğun rimel kullanmış

eğer kirpiklerin zayıfsa daha dolgun olmasını istiyorsan peteğim 1 kat rimelini sürdükten sonra pudra fırçanla pudranı alıp kirpiklerine pohpoh yap sonra yine ikinci katı sür . daha dolgun ve ikinci katında daha rahat sürersin rimeli şekerparesim öperim

bitanesin sen valla cok tesekkur ederim yapabilicem sonunda bende diyorum 4eva ilarzuu :asigim:

canım göz altında kirpiklerinin olduğu hizaya koyu bir şekilde göz kalemi çek sonra gözlerini tavana bak hiç aşağıya bakmadan parmak uçlarında ileri geri silermiş gibi parmağını oyna göz çizgisi hizasında ama emin ol çok gzl bir sonuç elde ediceksin bayanssulusmile

X