Gelinlik Modelleri Bu Gelinlik Sizce Nasıl Bayanlar?

gozyasi

Hüzün Dostu..!
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2006
2.681
2.802
Bu gelinliği diktirmek istiyorum, tabi fiyatının fahiş bişey olmasından korkuyorum ama çok hoşuma gitti. Sizce nasıl bu gelinlik bayanlar?

gelinnbr9.jpg

gelinn1wa2.jpg

çok güzelmişş çok beğendimmm fiyatının da çok fahiş olcağını sanmıyorum yaa her tarafı gipür olursa çok tutuyorr bu çok tatlı hele arkası falan çok hoş

tek kelimeyle mükemmel bi gelinlik ben çok beğendim..

arka baskı düğmelerinden benim gelinliğimdede vardı...

şimdiden diyim eşin çok zorlanıcak bende 40 tane fln vardı onları eşim açana kadar acaip yorulmuştu:))))

Bu gelinlikle aynı renk olursa bencede süper. ama bazı modeller beyazda bu kadar güzel durmuyor.

canım yaa...
ben begenmedim.
niye dersen; bu renk gelinlikler katologlarda güzel duruyo bence.
gelinlik dedigin bembeyaz olmali diyenlerdenim.
beyazdan baska bi renk giydiklerinde gelinler bana pek gelinmiş gibi gelmiyo benneyaptımki
ee beyaz olursa da dikilecek kumaş bence model kendini göstermez :nazar:

gelınlık gercekten cok guzell harka ama rengı sankı cokkoyu gıbı ya beyaz olmalı kı beyazda ı durmaz gıbı yada daha acık bı krem cok harıka olur

Kurbacım beyazı bende düşünüyorum bu modelin beyazını net ortamında cıkarttırıcam bakalım. Nişanlımda seninle hem fikir :) Bu arada kızlar eteğindeki tülün etrafındaki dantellerinden duvagı olacak tabi ben kapalı oldugum için üst tarafını bozmayan sade kollarının ucları etek kısmıyla uyumlu cepkeni olacak :)

canım, gelinliğin modeli çok hoş. Ama beyazrenk olursa aynı şekilde güzel durmaz. Bence beyaz renkli modellerden seç gelinliğini.
Fiyat olarak da gelinlik fiyatını kullanılan kumaşa göre belirliyorlar. Bu gelinlikte güpür yada dantel az olduğu için fiyatı da uygun olacaktır. Ama dediğim gibi bu model beyazda çok sıradan ve basit durur.
Ayrıca kapalı gelin olacaksan straplez modellere bakmak yerine uzun kollu yada boyundan askılı modellere baksan daha iyi olur. Straplesin üstüne bolero içine de dantel yada saten body giyince beğendiğin modelle alakası olmayan bişey çıkıyor ortaya...
Diktireceksen gelinlikçi sana tesettürlü mpdeller konusunda fikir verebilir.

ben çok beğendim. vücuduna oturtturabilirsen terzine mükemmel olur ama uzun duvak kullanman lazım yerimseniben

canim kusura bakma ama ben begenmedim..
rengi zaten hic uygun degil bir gelinlige
ve asil model olarak hic begenmedim cünkü cok klasik model:1closedeyes:
daha farkli degisik birseyler olsun derim ben..
herkesin üstünde hep ayni model gelinlikler görüyorum..
ama tabi bu benim zevkim, sen begeniyorsan, hosuna gidiyorsa o senin bilecegin is..
hepimize fikrimizi sormussun, bende fikrimi söyledim sadece, umarim seni kirmamisimdira.s...

kesinlikle beyenmedim arkdaşım kusura bakma ama biraaz daha yabancı usulü duruyor türk gelinliklerini dene bence şöle çok kabarık bembeyaz..
bu tarz gelinlikleri hiç beğenmem hatta nefret ederimdesem yeridir

:) Kızlar hepinizin fikrine saygı duyuyorum ama benim annemin gelinliğide buna benzer modelde eskiden türkler kabarık değil bu şekil gelinlikler yaparmış. Herkese fikir beyanlarından dolayı çok teşekkür ediyorum ben biraz sade olsun istedim bunu düşündüm renk biraz daha açık olacak. Bu arada kılar benim nişanlığımda straplezdi ama diktirdiğim yer üstünü öyle güzel kapattı ki. Nette o kadar güzel gelinlikler var ki artık bakmamaya karar verdim çünkü biş türlü sabit fikir bulamıyordum bu son dedim kendi kendime :) elbette gelinlikçilerede bakacağım ama bu gelinlik için üç yerden teklif aldım 900 ile 1300 arasında değişiyor. gelinlikçilerde çok nadr beğeniyorum onlarda 2500 3000 den başlıyor, bi model daha ekleyeyim buna da fikir verirseniz sevinirim.

X