Bu fırsatı kaçırmayın!! 2 abiye- 3 takım toplamda 150 tl ! Pazartesi son!!!

delimavi86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2012
364
16

Bir kere giyilmiş, Alvina 2012 modeli 40 beden ama 38 bedene de uygun, pudra pembe ve gümüş renkli şal desenli, kolları ispanyol kol olan bir elbisedir.Eşarpları da elbise renklerine uygundur. Elbiseyi alana isteğe göre eşarplarını hediye göndereceğim. Elbisenin göğüs kısmı küçük küçük drapeler ile süslü, göğüs kemeri kısmı da taş işlemedir. Taşlarda eksik yoktur ve gerçek swaroski taşıdır.Kendi aldığım fiyat 250 TL idi. Sattığım FİYATI:50 TL'dir.

Kendi kına gecemde 1 saat giyildi. 38 beden 40 bedene de uygun, turkuaz mavi-yeşil renkli, çift askılı fransız güpürlü boydan bir elbisedir. İsteyen açık olarak giyebilir, kapalı olanlar ise bolero tercih edebilir. Aynı renk bolerosu vardır. Ayrıca tül tarlatanı da mevcuttur.Kabarık giymek isteyenler tarlatanlı da kullanabilir. Eşarpları turkuaz mavi-yeşil ve gümüş renkli. İsteğe göre eşarplarını hediye gönderebilirim. Aldığım fiyat 200 TL. Sattığım fiyat:50 TL

Nişanımda giydiğim SETREMS 2009 modeli, 38 beden, açık krem renginde etek-ceket takımını STREMS marka saten gömleği ile birlikte satıyorum. Ceketin kol manşetlerinde el işleme pul ve dantel işlemesi vardır. Aynı işlemeden eteğin bel kısmında da vardır. İsteyene BONESERA marka eşarbını da hediye göndereceğim. Aldığım fiyat:350 TL Sattığım Fiyat 30 TL

Düğünümde hediye gelen ceketi bir kez 1 saat giyilmiş olan38 beden Ankara-Mine mağazasından alınan PARANTEZ markalı mor ve siyah renkleri olan etek-ceket takımını satıyorum. Eteğin bel kısmında 3 tane taş işlemesi var, cekette kendinden şal desenleri vardır. Sattığım fiyat : 30 TL

Kayınvalidemin isteği üzerine alınan SETREMS 2011 modelli Kahverengi-Yeşil etek ceket takımımı satıyorum. 1 kere giyildi.Ceketin yakasında ve eteğin cep kısımlarında yeşil boncuk işlemesi mevcuttur. Takımın deri görünümlü kumaşı vardır ve etek A piledir. Takımın içine giydiğim yeşil çıtçıtlı gömlek te SETREMS markalıdır. Hediye edilecektir. Alınan fiyat: 350 TL, sattığım fiyat : 30 TL dir.

BUNLARIN HEPSİNİ ALANA FİYAT 150 TL olacaktır. ELBİSELER TEMİZDİR. SON GÜN PAZARTESİDİR...

Hepsi çok hoş gerçekten. Çok beğendim, zevkiniz çok güzelmiş... Ben 36 bedenim.. Bana uygun olanları varmıdır acaba? diğer konunuzda da çok güzel kıyafetler var. 34-36 bedene uyum sağlaması biraz zor sanırım.. :/ Bedenime uygun elbise bulamıyorum bende... İnşallah satabilirsin canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…