Bu evi nasil doseyecegim :(

Rossella

♡^♡♧○
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2016
1.079
831
Kızlar yasadigim yerde evleri cok biçimsiz yapiyorlar genelde en buyuk odasi 12 m2 oluyor. Ew satin aldik dublex 4+1 ama bu evinde en buyuk odasi 12 m2 tv unitem be iki uzun koltuk ve 2 berjerim tam kapladi odayi. Misafir gelince mutfakta dar olunca yemeği nerde yiyecegiz diye düşünmekten sinir küpü oluyorum. Bi tane 8 m2 bi odam var oraya L koltuk alip Yemek masasi koysam sigar mi sizce yani o sekilde bi yemek odasi olur mu 8 m2 den belki 8 m2 yok

L koltuk değil de sadece masa alın yemek odası olsun daha iyi olur rahat rahat masanızı hazırlar kaldırırsınız

Bütün evler mi öyle? Eğer durum buysa komşularınızdan, arkadaşlarınızdan kopya çekebilirsiniz.

Bütün evler mi öyle? Eğer durum buysa komşularınızdan, arkadaşlarınızdan kopya çekebilirsiniz.
Ewet butun evler. Burda aile apartmani haric bu sekilde kucuk daireler. Komşuları gordum berjer yerine yemek masasi kullanmislar ya da yemek masası yok. Yerde yiyorlar ya da mutfakta. Burasi çok göç alan bi yer herkes is icin gelmis.komsuluk iliskileri yok

Aynen canım benim bi kaç arkadaşımın öyle konsol ve masa var çok da kullanışlı oluyo. Yemek yenip kalkılıyo sende rahat rahat topluyosun :)
Aslinda mantıklı. Bazen düşünüyorm yemek masasi sadece oluncada rahat yemek yenir mi kose olmasa bile dar gibi bana.mi oyle geliyo acaba

Sadece masanın olacağı bir yemek odası uygun olur. Ya da evi staın almışsınız salon civarında bir oda varsa birleştirin büyük bir salonunuz olsun, eviniz de 3+1 olsun.
Ben onu dusundum esim istemiyo bu aralar masrafa girmek ew borcu var

Odanın birini sadece yemek odası yapın.mutfaga yakın olan olsa daha iyi olur hatta .yemek masası konsol koyarsiniz belki şık bir vitrin yada başka bişey ..boş kalırsa tek masa olmasın diye ..yer olursa vitrin yerine 2 berjer ortasına cekmeceli değişik sehpalar var sigara için de izin verilirse hani yemek odası artı sigara içmek isteyen sigara çay kahve vs çok amaçlı bir oda yapabilirsiniz

Bi odada sadece yemek masası.mi.olsun olur.mu ki öyle

Olur

Bir de şu takımların durduğu konsol gibi bir şey var ya ondan koy

Yemek odası yemek için gerekli tabak çanak masa örtüsü ve masa sandalyeden oluşur

Öyle çok ev gördüm ve şık oluyor

Hatta eskiden salon salomanje vardı salon olan bölümde oturma öbüründe masa vs olurdu

Canım 3+1 evde oturuyorum odalarım cok kucuk, salon da nırmal buyuklukte ama yemek masasının salona koyup kalabalık yapmak ıstemedık ve malesef koltuklarım cok buyuk oturma odası dıye aldıgım ıkı uclu koltuk var berJersız salon takımımda ıkısı uclu koltuk ıkı berJer kucuk odamın bırıne ıkı koltugumu koydum arasınd aanca bır metre mesfe kaldı ama yaz kış salonda oturdugum ıcın onemsemedım . salonada salon takımı yanı ıkıtane uclu ıkı tane berJer tv unıtesı ve yemek takımımın aynalı konsolunu koydum kucuk odama da (salondan gırılıyor ) yemek masası ve yemek takımımın bufesını bırde mobıkya bır sandıgım vardı duz onu koydum bı mısafır geldıgınde sandıgıma guzel bı ortu ortıp tencerelerımı ustune sıralıyorum yemegını yıyen salona gecıyor yemek faslı bıtınce kapısını kapatıverıyorum cok rahat kullanıyorum sende oyle yapabılırsın ayrıyetten koselı koltuga masraf etmeye gerek yok bence alt kattakı odaya yemek masasını at mısafır gelınce salona buyur et sofryı zaten kurmus olursun yemeklerını de ısıtıp odana gturursun buyrun yemege dersın yemek bırınce buyrun salona gecelım dersın hem temz olur salonun yemek kokmaz hemde o sofra kaldır sofra kur kargasası olmaz

2 tane saçma odadansa aradaki duvarı kırın güzel bi yaşam alanı oluşturun.. hem orası neresiki ya 12 mt salonmu olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…