Göz Makyajı Bu elbiseye nasıl bir göz makyajı gider kızlar?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

GizemAkyuz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2010
271
1
Kızlar, bu elbiseyi yakın bir arkadaşımın düğününde giyeceğim. Bu elbiseyle birlikte nasıl bir göz makyajı tercih etmemi önerirsiniz?
Ben dumanlı göz makyajına heves ettim, dumanlı yaptırayım diyorum elbiseyle aynı renk yani lacivert tonlarda bir dumanlı göz makyajı sizce nasıl durur? Bir de düğün ortamında ağır kaçmaz değil mi dumanlı? Kapalı salonda düğün yani kır düğünü falan değil, ağır şeyleri kaldırır diye düşünüyorum?

Bir de dumanlı göz makyajı deyince illa kocaman kuyruklu bir makyaj mı gerekiyor yoksa resimde özge ulusoydaki bu kuyruksuz makyaj da dumanlı sayılır mı?

Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Makyajdan anlamam baştan söölim,
Ama kırmızı ruj, toplu ya da at kuyruğu saç
Sade gözler, yalnızca rimel ve ayliner.
Olur yani

Gözleri öne çıkarmak herzaman daha iyidir :)). bence badem göz şekli olucak sekılde hafıf bır eyelıner ve bol rmel surebılırsın ama dudaklarına hafıf tonda bır ısıltı verebılırsın bence allık surme . ten rengın ne renk ?

bence elbiseye göre makyaj yapmak biraz demode olmaya basladı,yüzünde nerene güveniyosan oranı ön plana çıkartıp diger yerleri daha sade bıraksan gayet güzel olur.

buğday tenliyim kızlar. profil fotoğrafımdaki kişi benim hatta :) dudaklarım biraz kalın, o yüzden güvenip de çok çarpıcı rujlar sürmek istemiyorum çünkü aynaya bakınca dudaklarım üstüme üstüme geliyor sanki o zaman :) onun yerine ben gözlerimi daha çok beğeniyorum, gözlerimi öne çıkarmak istiyorum. lacivert tonlarda dumanlı göz makyajı istiyorum ama o bile çeşit çeşitmiş, bir türlü karar veremedim. badem göz gibi görünsün istiyorum gözlerim evet. şöyle bir fotoğraf buldum, bu makyajın lacivert tonlarda olanını yaptırmak istiyorum tabii yapabilecek bir makyöz bulabilirsem genelde kuaförden maymuna benzeyip çıkıyorum off
allık sürmeyeyim mi? bronz bir allığı hafifçe sürsem olmaz mı, allıksız ruh gibi görünmez miyim ?

Tatlım allık senın tercıhın kotu durmaz tabıkı hafıf bronz ama benım bıraz alııga alerjım var sanırım oyzden hıc sevmıorum ve kullanmıyorum . canım eger gozlerın kucukse lacıvert dahada kucultcektır tam kacıvert yaptrma derım goz kapaklarına açık renk surebılırler bu gozu buyuk gosterır.

eğer dudagını geri planda tutmak istiyorsan nü tonda bir ruj sür yani ten renginde..gözlerini dumanlı da yapabilirsin sade de..ama dudagında renk olmazsa gözlerinde renk olsun ki ruh gibi görünmeyesin..dudağına parlatıcı sürme cünkü parlatıcılar yansıma yapar ve dudakları daha büyük gösterir..gözüne güzel bir eyeliner çekip,bolca rimel sürüp,dudağına açık pembe bir ruj sürerek de güzel bir makyaj elde edebilirsin dudağını kalemle istediğin şekilde çerçeveleyip daha küçük gösterebilmen mümkün...

3 ve 5 numara favorim

selam kızlar Size yardımcı olabilecek süper birşey var. Ben Amway serbest girişimcisiyim. Aynı zamanda güzellik uzmanı. Amway in güzellik markasının bir sitesinde kendi resminizi yükleyip daha sonra üzerinde makyaj ve saç uygulamaları yapabiliyorsunuz. Böylece kendinize hangi makyajın daha çok yakıştığını ve hangi saç modelinin olabileceğini görebiliyorsunuz. Mutlaka denemelisiniz sonra vazgeçemeyeceksiniz. xxxxxxxx Bu sayfaya kaydolduktan sonra birçok bilgiye sahip olabileceksiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…