Bu düşen bebek kesesi mi

Beni kınayan arkadaslar. Kınadığını yerden kınanın. Sizin iğrenç dedıgınız goruntu belkide doktorlar doğru mudahale etseydi sımdı karnında kalbı atıyor olacaktı. Kan ve hafif sancıyla gıdıp sonuc guzel dıyıp gerı gönderildim ewe. Kısmısı ınanmamış bırde. Ben yalan soyluyorum zten demi, ıftıra atıyorum doktorlara burda, goruntu yu de zten internetten bulup koydum size gore hersey yalan. . Bi fıkır bı güzel söz duymak istedim bu kadar sert sözlere gerek var mıydı. Allah'ın adaleti sasmaz, duyar kasmak için yorum yapanlar heppınızı Allah'a havale ediyorum. İçimi bilen rabbim herseye de sahit oldu. En kısa zamanda tekrar diyorum kınadıgınız kişilerin durumunda olun

Beddua sahibini bulur içim çok rahat En azından kimseye vajinamdan düşen parçayı atacak kadar zihniyetsiz olmayacağım. Doktorun eline düşmemek için dua edip, bir foruma düşen parçayı atmak da ayrı bir zihniyet. Allah akıl fikir versin

Büyük konuşuyorsun

neredesiniz ki doktorlar bu kadar kötü?

Suudi Arabistan. Kötü degil bılgısız ve yetersizler bu konularda
tam olarak kötü doktorluğun tanımı bu zaten.
keşke bir uçağa atlayıp türkiye’ye gelebilseymişsiniz. yaşadığınız travmayı düşünemiyorum bile.

umarım bir an önce geride bırakırsınız her şeyi.

Garipsiniz bedduanız size dönmesin diyeceğim kötü kalpli olmayacağım sizin gibi
Gerçekten yalan soyledıgımı dusunenler bnı yargılananlar var ya. Bu acılı halımle bıle utanmadan bana laf sokma derdındeler aynı sızın gıbı. Emin olun asıl kotu sızlersiniz. Kalbınız o kadar kotu ki bi gecmıs olsun demeden önce dırekt saldırıya gecıyorsunz. Uyarmanın tatlu dılı olur, acılı bir anneye bu kadar sert ve duygusuz yaklaşırsanız kibarlık bekleyemezsınız. Sımdı madem boyle iyilik melegı duyarlı dinli imanli dawranıyorsun o zmn o dedıgınız böyleleri cocuk sahıbı olmamalı cumlesını ve arkadaşa daha saydr içim sogumadıyı hatta Allah ıslah etsin dedıgın bedduayı al ve sıktır gıt bu posttan. Sözde Müslümanlar sızı

Halen ıyı degılım ne oldu boyle anlam veremiyorum. Saat kac olmus ben halen aglıyorum. Cok uzuluyorum cok canım yanıyor. Ultrason fotograflarına ıdrar testıne bakıp duruyorum. Terlık almıştık kırmızı hepsi yanımda. Keske gıtseydım kanama gorur gormez ama bılemedım bu kadar acılar yasıyacagım. Zten sonrasında sancıdan durmadım. Kanama durmadı hıc vajınal müdahaleden sonra. Bayılırdım ucakta cuma gecesi keske yatırsalardı sadece agrımı kanayı dındırselerdı keske alttan ellerıyle bakmak yerine
Cok tesekkur ederim cnm Allah razı olsun senın gıbı insanlar var olmaya devam etsın

Arkadaşım, burası bir forum ve sen buraya bir konu açıyorsan her yoruma hazır olman lazım. Eleştiriye açık bir insan değilsen buraya yazma. Madem yurtdışındasın ve sağlık sistemi kötü seninle ilgilenmiyorlar. Türkiyede doktorlar ile görüntülü görüşebileceğin, görüntülü tedavi adı altında uygulamalar var, haberin olsun. Herkese açık bir. Platformda iğrenç diye adlandıracağımız görsel paylaşıp haklı tepki veren kimseye beddua ve küfür edemezsin. Edersen de gönlün pis denilir sana. Öncelikle çok geçmiş olsun.
Allah gönlüne göre versin.

Arkadasim tamam kötü zamanlar geçirmişsiniz . foto bu siteye uygun değil, hamilesi var, bebeği karnında kalp atışı duran var düşük yapan var psikoloji kaldırmaz. Bu görüntüyü görmeyi kimse istemez. Ama siz böyle bir acı yaşarken insanlara beddua veriyorsunuz. Evlat kaybetmiş biri başkasına nasil ayni acıyı yasa der aklım almadı. Benimde karnımda kalbi durmuş kürtaj oldum. Doktor karşısında nasil ağladıgimi, içimin nasıl acidiğini biliyorum. Nasil böyle bişey söylerseniz. Bu görüntü kötü ben bebek düşünmenize ve yabancı bir ülkede anlaşamadığıniz icin üzüldüm buna sinirlenemedim bile ama şu dedikleriniz cok ayıp. Kendinizi hakli görüyorsunuz. İnsan arkadaşlar cok kötü günler geçirdim durum bu özür dilerim hakkınızı helal edin der. Ayrica beddua dönüp dolaşır sahibini bulur derler.. dilin kemiği olsun biraz ya

Görüntü iğrenç diye tepki verdiğimiz için beddua ediyor. Nedeni de ben bebeğimi kucağıma alamadım onlar da alamasın diye kıskanması, başka açıklaması olamaz.

Doktor dışında bir insanın bu görüntüye neden tahammülü olsun ?
Düşük yapan yüzlerce kadın vardır burada, hepsi gelip düşürdüğü parçayı mı atıyor ?

Ne kadar zor durumda olursanız olun burada kimse doktor değil ve iğrenç görüntülere maruz kalmak zorunda değil.

Düşük yapmış olması üzücü bi durum o ayrı ama bunu kullanıp, vay benim ne yaşadığımı biliyor musun diyerek manipüle edip üste çıkmanın da anlamı yok.

Allah herkese kalbindekini versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…