Bu düşen bebek kesesi mi

umutIsIg

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2023
78
-3
22
goruntu ıcın kusura bakmayın. Düşürdüm suan demi ben. Bebek kesesi mi mu. Tam olarak ne bu

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama neden ya?
Anlıyorum telaş ve merak içindesiniz ama bu platform böyle bir platform değil,

doktora gidin bunu burda kimse bilemez

ama görüntü gerçekten buraya konulacak bir görüntü değil.

Gerçekten bunun ne olduğunun cevabını burda mı arıyorsunuz. Yani çok geçmiş olsun çok üzücü bi durum evet ama buraya yazana kadar acil olarak bir doktora başvursaydınız

Gerçekten bunun ne olduğunun cevabını burda mı arıyorsunuz. Yani çok geçmiş olsun çok üzücü bi durum evet ama buraya yazana kadar acil olarak bir doktora başvursaydınız
Yasadıkşarımı yasasaydınız bu srkılde yazmazdınız. Gunlerdır doktor doktor geziyorum. Konu acmısım zten dusuk yapmayı kolaylastıran seyler dıye. Cunku doktorlar gercektem cok ılgısız. Ilac dahı vermedıler gunlerdır ugrasıyorum dusmesı ıcın. Doktorlar ılgılenmıyor. Tukıyede degılım

ama görüntü gerçekten buraya konulacak bir görüntü değil.
Üzgünüm ama 4-5 tane hastane degıstırdım kimse yardım yardım etmedı. Gunlerdır ilacsız bi sekilde dusrmeye calısıyorum. Kurtaj almadılar kendınndusur dediler. Yarın gıdecem kontrole ama bugün bu gelince bekleyemedım. Gıtsem bakmıyacaklar gununden once. Baska bı secenek kalmadı elimde

Üzgünüm ama 4-5 tane hastane degıstırdım kimse yardım yardım etmedı. Gunlerdır ilacsız bi sekilde dusrmeye calısıyorum. Kurtaj almadılar kendınndusur dediler. Yarın gıdecem kontrole ama bugün bu gelince bekleyemedım. Gıtsem bakmıyacaklar gununden once. Baska bı secenek kalmadı elimde
Diyelim ki bu görüntüye düşük denildi, yarınki kontrolden vaz mı geçeceksin ?
Ne saçma bişey ya başka çarem kalmadı diyerek iğrenç bir görüntüyü nasıl utanmadan koyabiliyorsun ?

Kadın kadının halinden anlar diye diye tabağın içine s.çıp yollamadığınız kaldı. Kadınız diye midesiz de değiliz. Düşük yapmayı bekliyorsan düşük yapmışsındır, her ay böyle parça mı düşürüyorsun da bunun ne olduğunu soruyorsun ?

Başka seçenek kalmamış lafa bak.

yani kelimelerinizle betimleyebilirdiniz gelen parçayı. burda bir çok kadına travma yaşatıyorsunuz su an. biraz bilinçli olsanız keske. zor durumdasınız tamam ama bizi de ortak etmeseydiniz veya en azından başlığa yazsaydınız hassas olanlar girip bakmazdı

Böyleleri çocuk sahibi
Ne saçma bişey ya başka çarem kalmadı diyerek iğrenç bir görüntüyü nasıl utanmadan koyabiliyorsun ?

Kadın kadının halinden anlar diye diye tabağın içine s.çıp yollamadığınız kaldı. Kadınız diye midesiz de değiliz. Düşük yapmayı bekliyorsan düşük yapmışsındır, her ay böyle parça mı düşürüyorsun da bunun ne olduğunu soruyorsun ?

Biraz daha saydırır mısınız içim soğumadı…

Allah ıslah etsin!!

Hayır en azından artık içim rahat kalacaktım. Cunku uykularım kactı resmen. Gunlerdir sırf Allah beni onların eline dusurmesın diye etmedıgım dua kalmadı. Basına gelmesı dileğiyle.kınadıgın yerden kınan inşallah🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

Hayır en azından artık içim rahat kalacaktım. Cunku uykularım kactı resmen. Gunlerdir sırf Allah beni onların eline dusurmesın diye etmedıgım dua kalmadı. Basına gelmesı dileğiyle.kınadıgın yerden kınan inşallah🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Valla nerde yasiyorsunuz bilmiyorum ama oraya giderken bunlari yasabilecegibizi ongorerek gittiniz. İnsanlar yurtdisina tasinirken egitim, saglik vs her seyi arastiriyor. Doktor ilgilenmedi kendin dusur dediyse de (pek inanmadim ya) bunu bu sekilde paylasamazsiniz? Kimse sizin plastik oiknik tabagindaki pihti sunumunuzu gormek zorunda degil. Kaldi ki tr’de online muayene var hala, en kotu bir dr ile online gorusebilirdiniz.

Ozerle hem foto paylasimindaki tavriniz, hem de yukaridaki arkadasa yazdiginiz beddua gosteriyor ki zihniyetiniz cok cok cok kotu, belki de sorununuz budur hic dusundunuz mu bunu, kips 😉

Valla nerde yasiyorsunuz bilmiyorum ama oraya giderken bunlari yasabilecegibizi ongorerek gittiniz. İnsanlar yurtdisina tasinirken egitim, saglik vs her seyi arastiriyor. Doktor ilgilenmedi kendin dusur dediyse de (pek inanmadim ya) bunu bu sekilde paylasamazsiniz? Kimse sizin plastik oiknik tabagindaki pihti sunumunuzu gormek zorunda degil. Kaldi ki tr’de online muayene var hala, en kotu bir dr ile online gorusebilirdiniz.

Ozerle hem foto paylasimindaki tavriniz, hem de yukaridaki arkadasa yazdiginiz beddua gosteriyor ki zihniyetiniz cok cok cok kotu, belki de sorununuz budur hic dusundunuz mu bunu, kips 😉
Doktor doktordur yani hiç bu konuda boyle birsey yasayacagımı dusunmedım. Zten ben boyle doktor sorumsuzluğu ile karışacagımı bılsem kanamayla sancıyla kalıp asla gıtmezdım doktora. Ama neden yalan söyleyeyim ne ılac verıldı ne kurtaj denıldı ewe gıt sıcak seyler ıc dusur dedıler. Cektıgım acıyı ben bılıyorum. Ben yasadım , hatta sancıyı cekerken agzımdakı tek cümle Allah'ım kımseyı bu acıyla sınama dayanamıyorm du. O plastık konusuna gelınce elleyemıyordum dırekt dusunce pedıme esımi aradım o da oraya aktardı. Onunde o vardı dıye. Turkıyeye donunce doktorlara da gosterecegım zten. Ama burda wp den doktoruma yazıyorum gelın kontrol edelim dıyor. O sancıyla ucaga bınemıcegıme gore. Bugun doktora gıttım odaya gırenee kadr etmedigim dua kalmadı inş dusmustur dıye. Cunku gercekten tıbbı aletler ile bakacaklarına direkt ellerini sokuyorlar artık cok korkuyordum. Birde piskolojimi anlasınız empstı yapsanız keske.
Bende o goruntuye maruz bırakmak istemezdim ama bu kadr tepki düşük yapmıs bı kadına cok fazla bence. Caresızlık ınsans herseyı yaptırıyor cunku.

X