Bu Durumda Gebeliği Sağlıklı Devam Eden Var mı?

AnnaMaria

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2011
11
0
Arkadaşlar merhaba,
4 ay önce kimyasal gebelik geçirdim. Aynı zamanda geç döllenmeydi.
Adetin 35. günü beta hcg 5 çıkmıştı. İki günde bir tahlillere devam ettim, önce katladı daha sonra gerileyerek gebelik 40. günde sonlandı.
Adetlerim 31-32-33 gündür fakat kimyasaldan snra düzensizlik başladı. 3 kez adet gördüm. 36-37-33 günde.Bu ay soğan kürü uyguladım, regl olmayı beklerken adetim gecikti.
33. gün idrar testi yaptım silikti. 34. gün sabah idrarıyla yaptım yine silik.
35. gün gece saatlerinde kan tahlili yaptırdım ve beta hcg 136,40 çıktı.
Adetlerimin düzeni bozulduğu için yine geç döllenme olabilir diyorum ama bir yandan da kimyasal gebelikse ve yine düşerse diye de korkuyorum...Ortalama 32 günlük adetlerime göre aslında 3 gün gecikme var ve bu değer düşük bunu biliyorum. 350 civarı olmalıydı yaklaşık....
Bu süre gecikme yaşayıp değeri katlayan ve sağlıklı gebelik sürdüren var mı aranızda?

öncelikle geçmiş olsun umarım tekrardan yaşamazsınız... kan testinizi yenileyin eğer değer katlanıyorsa sorun yoktur bende tam bilemiyorum ama güzel haberlerle dönersiniz inş

hiç ümitsizliğe kapılmayın 350 olacak diye bir kriter yok önemli olan 2 ye katlanması

Yarın tekrar ettireceğim testi umarım tekrarlar.
Muayene de olmayı planlıyorum...İnşallah düşük olmaz bu kez...

değerin düşük deil cnm ben ekim ayında kimyasal gebelik gecirdim adet düzensizliğimde vardı 2 ay adet gecikmesiyle hamile kaldım aralık ayında ilk ölçüldüğünde değerim 149 du drum kimyasaldır dedi yada yaşamayan biişeydir dedi ama su anda 6aylık hamileyim umarım sende sağlıkla bu günleri görürsün

Amin canım bana moral oldun. Allah sağlıkla kucağına almak kısmet etsin.
Benim değerim de katladı ve detaylı usg'de ufak da olsa bir kese görüldü.İnşallah sağlıklı devam eder benim de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…