Aile Planlaması bu durum normalmi???

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

gulcenur

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2010
99
2
arkadaşlar merhaba ben bişi sormak istiyorum sizlere biraz çekiniyorum :kedi:ama napıcam sasırdım kimseyede soramıyorum. ben 3 aylık evliyim. ilişkiye tam olarak 1 aydır falan girebiliyoruz. önceden cnm çok aıyodu sora yavaş yavaş denemelerle başardık çok şükür. hala canım acıo ama beraber olabildiğimiz için dişimi sıkıyorum. esas konu bu canım acıdığı içinmi acaba zewk alamıyorum bilmiyorumkismilehiç ön sevişme güzel oluyo ama an esim zewk alıyo fakat ben alamıyorum. yeni olduğu içinmi böyle acaba bana liütfen yardımcı olurmusunuz:kedi:

evet canımm bu çok normal canın acıdığı için zevk alamıyosun bende çok yaşadım bu sorunu tabi birde daha yeni evlisiniz zamanla alışıcaksın canın acımayınca zevkte alırsın

Aynısı bende de oluyordu yeni evlisiniz daha bu durum cok normal alısma süreci diyelim daha sonra sende zevk almaya baslayacaksın zemuszemus

gerçektenmi öyle bende üzülüyorum sorun bendemi acaba diye eşim elinden geleni yapıo ama ben hiç anlamıyorum ne olup bittiğini. bide bişi daha sorucam:kedi:dün ilk kez prezervatif denedik ilk basta biraz acıdı ama sora pek acımadı.ondada zewk almadım. üzülüyorum bende hep böylemi olacak die benneyaptımki przft.takmadan daha acıyo sankii

Biz prez kullanamıyoruz cok acıyo bende neden bilmiyorum dayanılmaz yanma ve acı agrı oluyor vaji'de prezsiz yaptıgımzda gayet hıc acımıyo zevk alabılıyorum..

alerjım var sanırım kondoma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…