Bu defa da fillere taktım

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
2.511
8
42
şu nazar boncuklu kolyelerin etkisiyle midir bilinmez, nazar boncuklarına takmıştım. herşeyi nazar boncuklu olsun istiyordum...gerçi çok önceden beri seviyorum nazar boncuklarını....hepte kullanmışımdır ev süslemesinde, takılarımda vb..

bu defa da fillere taktım...filli takılar, ev süsleri vb.....şans getirdiği söylenir, batıl inançlarım yoktur, ilgim ondan değil ama çok hoşuma gidiyor..başka benim gibi düşünen var mı? yorumlarınızı alabilir miyim ya da böyle eşyalar kullanan var mı? fotoğrafları var mı?

bende bir ara melekli objelere takmıştım.melekli ne varsa alıyordum ama geçti.nazar boncuk takıntım hiiiç geçmedi ama.fillere gelince takı hocam çok hoş bir set takmıştı filli gümüş şirin bir takımdı.belki fillerede takarım :)

melekler, nazar boncukları, kediler vb. hem takılarda hem de ev süslemesinde kullanılıyor....herkesin zevki farklı tabi....geçenlerde bir hediyelik eşya satan yerde hem nazar boncuğu hem de filli bir ev süsü vardı.....onu almadım o zaman, ama kafama koydum alacağım kesin

valla benim içimmi gecmiş ne takılar objeler heykeller vs hiç ama hiç ilgimi çekmiyor aksine sıkılıyorum kendimide evimide sade görmeyi seviyorum napsakki-tatlicadiarzu-

valla benim içimmi gecmiş ne takılar objeler heykeller vs hiç ama hiç ilgimi çekmiyor aksine sıkılıyorum kendimide evimide sade görmeyi seviyorum napsakki-tatlicadiarzu-

ben de evde sadelikten yanayım, çok fazla süs hem gözü yorar hem de temizliği zor olur evin....öyle fil heykelleriyle dolduramam evi zaten...sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…