bu da mı olmayacak:(((

onsuzmutsuz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2012
24
0
tam 21 gün sonra 1 yıl olacak doğum yapalı ve 24 gün sonra da kızımı kaybedeli 1 yıl olacak aylar öncesinde korkularım başldı aralık ayı nasıl geçecek diye belki hamile kalırsam ikinci bebeğim benle olursa biraz acım hafifler dedim ve salı günü adetim geçikeli 2 gün olmuştu kanda beta baktırdım 20.87 çıktı dr um iki gün sonra tekrar baktıralım dedi bu sabah 8 de gittim baktırdım sonuç 33 evet hamileyim bu değere göre ama çok az değil mi en az 40 olması gerekmiyor muydu haziran ayında kimyasal gebelik geçirdim ve değerim 250 iken bir günde sıfıra düştü ya bu da kimyasalsa ya yine olmassa şuan kendimi çok mutsuz hissediyorum dr um üzülecek bişi yok değerin artmış en başta az artar pazartesi tekrar baktrlm dedi ama bilmiyorum yaaa oturup saatlerce ağlayasım var:KK43:((

üzülme be canım herşeyde vAR Bİ HAYIR.RABBİMDEN EN HAYIRLISINI İSTE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN......HİÇ AGLAMA İYİ DÜŞÜN İYİ OLSUN

üzülme be canım herşeyde vAR Bİ HAYIR.RABBİMDEN EN HAYIRLISINI İSTE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN......HİÇ AGLAMA İYİ DÜŞÜN İYİ OLSUN

iyi düşünemiyorum kaybetmekten yine kaybetmekten korkuyorum ikinciye bi evlat acısı yaşamak istemiyorum:KK43:(( değerin pazartsiye kadar yükselmesi için dua ediyorummmm:KK43:

Rabbim kimseye evlat acısı yasatmasın bende 3 ye hamileyim hemde kazayla oldu 3 üncü daha kızım 11 aylık emzirirken kaldım.bende agladım çok ama çözüm degil aglamak üzülmek.senin içn bende dua ediyorum inşallah herşey ietedigin gibi olur.o acıyı bi daha yasatmaz..

Rabbim kimseye evlat acısı yasatmasın bende 3 ye hamileyim hemde kazayla oldu 3 üncü daha kızım 11 aylık emzirirken kaldım.bende agladım çok ama çözüm degil aglamak üzülmek.senin içn bende dua ediyorum inşallah herşey ietedigin gibi olur.o acıyı bi daha yasatmaz..

saol canım dularınızı eksik etmeyin çok ihtiaycım var rabbim evlatlarını size bağışlasın sakın ağlama eğer ki o geliyorsa daha da mutlu ol acaba ben günün birinde senin gbi 3. çocuğuma hamile kaldım diyebilecek miyim hamile kalmak aslında o kadar basit deil kaç aydır biz uğraşıoduk bu ay aşılamaya başlayacaktık hatta bak senin bizim gibi uğraşmana gerek kalmamışo yüzden kıymetini bil derim

canımmm uzulme stres yapıp kendını daha cok yıpratma guzel dusun bak ne quzel hamılesın bız hamıle kalalım dıye neler neler yapıyoruz yuce rabbım sana o kadar kotu seyler yasamana raqmen bı tane daha bebıs nasıp kısmet etmıs herseyın hayırlısı olsun bebeqıne sımsıkı tutun dua et bol bol :)

canımmm uzulme stres yapıp kendını daha cok yıpratma guzel dusun bak ne quzel hamılesın bız hamıle kalalım dıye neler neler yapıyoruz yuce rabbım sana o kadar kotu seyler yasamana raqmen bı tane daha bebıs nasıp kısmet etmıs herseyın hayırlısı olsun bebeqıne sımsıkı tutun dua et bol bol :)

ahhh canım bende neler yaptım ne kürler ne dualar...hemen isteyince olmuyor işte şimdi oldu ben ona sımsıkı tutunuyorum ama o bana tutunacak mı onu bilmiyorum ya annesi ve babasıyla kalacak ya da ablası gbi melek olup gidecek:KK43:((ben bizimle kalmasını çok istiyorum

saol canım dularınızı eksik etmeyin çok ihtiaycım var rabbim evlatlarını size bağışlasın sakın ağlama eğer ki o geliyorsa daha da mutlu ol acaba ben günün birinde senin gbi 3. çocuğuma hamile kaldım diyebilecek miyim hamile kalmak aslında o kadar basit deil kaç aydır biz uğraşıoduk bu ay aşılamaya başlayacaktık hatta bak senin bizim gibi uğraşmana gerek kalmamışo yüzden kıymetini bil derim
Evet canim bizde 2 seneden fazladir ugrasiyoruz ama sonuc 0
benim gbi değeri düşük çıkıpta sonradan yükselen kimse yok mu?bi umuda ihtiyacım var
Canim bizim topikte bi arkadas vardi degeri 19 cikmisti dr gec dollenme demisdi simdi oglu 10 gunluk yani tatlim uzulme sen yine sukret en azindan hamile kaliyosun ya ben....
Dua et bol bol

Evet canim bizde 2 seneden fazladir ugrasiyoruz ama sonuc 0

Canim bizim topikte bi arkadas vardi degeri 19 cikmisti dr gec dollenme demisdi simdi oglu 10 gunluk yani tatlim uzulme sen yine sukret en azindan hamile kaliyosun ya ben....
Dua et bol bol

benimde geç döllenme oluyor ama bilmiyorum kafam karmakarışık:KK43: akşam wc ye gittğimde çok açık pembe akıntı geldi peçeteye tamam dedim kesin kimyasal gebelikti bu sefer üzülmücem dedim kendi kendmi teskin ettim sabh kalktım baktım ama pembe akıntı falan yoktu ne kadar zormuş bu işler:KK43:(((

X