Bu da Bizim Geyik Topiğimiz Olsun.. Haydi Muhabbete..

hüzünlü selammm diyorum herkese birileri uğrar mı görür mü bilmem ...
ama yeni yıla girerken sizleri hiç unutmadığımı özlediğimi ,yazdıklarınızdan fırsat buldukça takip ettiğimi hatırlatmak istedim.
ben aylardır yoğun bir koşuşturmadayım tatlı telaşelerdi diyelim,kurban bayramı sonrası kardeşimin nişanı ve iki hafta önce düğünü
arası çok yakın olduğu için malum baya koşuşturmalı geçti çok şükür atlattık herkes yuvasında mutlu olsun abla olmak kardeş evlendirmekte pek zormuş,
bende bebek veya iş anlamında gelişmeler yok , şükür onun dışında aksi durumlar da yok ,
hergün bebek düşünüp ertesi gün vazgeçiyordum bi ara bakalım nasip.

yeni gelişmelere çokkk sevindim sumakcım hayırlı olsun minnak masalımız abla oluyormuş :) aldırmamana da sevindim
ilerde çok üzülürdün canım Allahın izniyle ikisi de büyür merak etme.

marjiii senin de az kaldı doğuma sağlıkla kucağına alırsın iyi haberlerini beklyorum inşş..canım.

derinssim senden habersizim üye adında değişmiş iyi olduğunu umut ediyorum güzel gelişmeler varsa haberdar et...

leylekkten hala ses yok sanırım o iyi olsun da...

pijiii seni de merak ediyorum en son bebek istiyordun çok....

prenses doğum yaptı mı? nasıl?merak ediyorum...

sarişş büyümüşdür iyice kuzun

reyyan canım sende bol tempoyla ikileri okutuyorsundur Allah güç ,sağlık versin.

jean ataman ne oldu ? gelişmeleri haber et

dimii sen nerelerdesin??
unuttuklarım varsa da topiğimize uğrayan yazan herkese selamlar... mutlu nice yıllar belki gene toplaşırız güle,eğlene yazışırız ...

Biraz okudum da duygulandım .
Ne güzel sohbetler etmişsiz.
Keşke herkes toplansa yine..

Cok ozlemisim bn buralari.internetim yoktu.ve msn ve kk sifremi unutmusum net oln yerdede giremiodum.bebekti olydi bolydi derkn bu kdr zamn oldu.kk dan yeni sifre istedim teldn baglniyrm cok mutluyum tek tek hepiniz aklimdasiniz .benim oglum onalti aylk oldu jizlar.ruzgarim var benim

Merhaba güzel insanlar,
ayri geçirdigimiz bir ramazan daha.. eskiden sahurlari beraber yapardık.herkesi çok özledim, dilerim herkes iyidir,keyifler yerindedir.
yolunuz düşer de görürseniz bu mesaji hepinizi kocaman kocaman öpüyorum.
eski sahurlarimiza dönmek umidi ile...

amancia :) beni hatırlamışsındır umarım :) bende çok özledim eski muhabbetleri

İnsan; geçmişin hasretçisi, geleceğin özlemcisi, yaşadığı anın şikayetçisidir… Allah bizi şikayet edenlerden değil şükredenlerden eylesin.Hayırlı Cumalar.

Yeni bir hafta, yeni bir gün, yeni bir pazartesi, yep yeni umutlar getirsin inşallah. Şans ve mutluluk hep yanı başınızda olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…