Bu da benim Labioplasti Maceram

jolita

Guru
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2010
10
6
Öncelikle tüm üyelere selamlar. Ben de çoook uzun süre sonunda bir cesaret labioplasti ameliyatımı dün itibariyle olmuş bulunuyorum. Sizinle hikayemi paylaşmak istedim yardımcı olabilirsem ne mutlu. Çok uzun süredir bu foruma giremiyordum fakat son zamanlarda labioplastiyi kafama koymam, Doğumdan sonra labialarımın aşırı derecede hipertrofiye uğraması( hızla büyümesi) kalınlaşması beni artık bu sürece ciddi ciddi dahil etti. Uzun süredir aklımdaydı fakat bebeğimi büyütme emzirme dönemini atlatmayı düşünerek hep erteledim. Ben de sizler gibi kafamda deli sorular ile uzun süre doktor araştırması yaptım. Burda ismi zikredilen doktorların aksine ben ameliyatımı Dr Meltem Aksu Sönmezer’ e oldum. Çok da memnun kaldım. Bugün 2. Günüm. Ameliyatım yaklaşık 1 saat sürdü. Meltem hanım labialarımın büyüklüğü ve bölgenin hassasiyeti nedeni ile ameliyatın hastane şartlarında yapılmasını uygun gördü. Ameliyattan çıktığım anda müthiş bir sızı ve yanma hissettim. Açıkcası ilk gün işe gittim şöyle gezdim şöyle oynadım diyenleri tebrik etmek gerek. Bugün dediğim gibi 2. Gün dün fazlaca ödem ve yanma vardı ve aldığım ağrı kesicilere rağmen tüm gece ağrıdan uyuyamadım. Fakat bugün çok iyiyim. Tuvalet sonrası batikonla pansuman günde 2 doz antibiyotik ve ağrı kesici ile şimdilik devam ediyorum. Görüntüye gelince beklediğimden çok daha güzel olacağı şu haliyle bile ortada. Doktor hanım İşini tertemiz yapmış. Hiçbir şeyi şansa bırakmamış tek tek dikiş attığı için bende hiç kanama olmadı diyebilirim. Sorusu olan arkadaşlar varsa özel den de yazabilir yardımcı olmak isterim. Ve sizi rahatsız ediyorsa bir an bile beklemeyin derim.

Merhaba istanbulda oturuyorum bende labioplasti ameliyatı olmak istiyorum meltem hanıma. Suanki durumunuz nasıl acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…