Bu da Benim Köpüşlerimin Dubleksi

Köpeklerin bile dubleksi var. Ben ağlamayım da kimler ağlasınsenağlama :Roflol:

Allah güle güle oturmayı nasip etsin canım. Maşallah barekallah bu da nazar boncuğunuz:nazar:

arkadaşım ne güzel söyledin.ben kızımla oğlum diye sözedince insanlar dalga geçiyor.a.s.

benimlede dalga geçiyorlar ama benim umurumda bile değil hatta ben amcası teyzeside diyorum alıştılar artık neyse ÖzgürCe ablaları saygıyla ellerinden yalarlar sevgiler

benimlede dalga geçiyorlar ama benim umurumda bile değil hatta ben amcası teyzeside diyorum alıştılar artık neyse ÖzgürCe ablaları saygıyla ellerinden yalarlar sevgiler

vallaha bende halası teyzesi filan diyorum birtek eşim babalığı bir de annem annaneliği kabul ediyor:))sende onları öp benim için:))a.s.

ah benim altın kalpli arkadaşım. kutlarım seni. benim kedimde boynundan darbe almış. sahibi veterinere terk edip gitmişti. o halini bir görseydin için sızlardı. boynunu tutamıyordu. uzun tedaviler sonunda şimdi çok şükür iyi. yaşamaz bile demişlerdi. ama ben yaşattım yavrumu. çoğu kişi işin mi yok bakıyorsun filan gibi laflar etti. ben kimseleri dinlemeyip bakmaya devam edeceğim.
aslında köpekleride çok seviyorum. ama onlara bakamadım. 3 tane aldım. fakat öldüler. son aldığım dalmaçyalı maalesef çalındı ve bulamadım. bu yüzden kedi benim için en uygunu dedim. bu benim ikici kedim. birincisi idrar kristalleşmesi nedeniyle vefat etmişti. çok üzüldüğümü görünce çocuklarım bana bunu getirdiler. çileğimle ben çok mutluyum.

X