Bu da Benim Köpüşlerimin Dubleksi

Barcman

PR UZMANI
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
10.363
31
arkadaşlar miniklerimin dubleksine bakarmısınız marangoza yaptırıp eşimle kapladık sevgiler

Allah'ım o şekerlere mi bakayım yoksa bir okadar şeker yuvalarına mı bilemedim:)Çok güzel bir yer yapmışsınız onlara eminim onlarda çok mutludur orada:asigim:

Allah'ım o şekerlere mi bakayım yoksa bir okadar şeker yuvalarına mı bilemedim:)Çok güzel bir yer yapmışsınız onlara eminim onlarda çok mutludur orada:asigim:

çok mutlular nevbaharcığım yemyeşil çimlerin üstünde koşturup duruyorlar

Ayyy harika bayıldım söylenicek başka kelime bulamıyorum doğrusu sağlıklı uzun ömürler diliyorum ailenizle birlikte

Ayyy harika bayıldım söylenicek başka kelime bulamıyorum doğrusu sağlıklı uzun ömürler diliyorum ailenizle birlikte

teşekkürler canım aslında ikiside özürleri yüzünden bahçemin önüne bırakılmış çocuklar siyahı yani gizmonun gözünde mercek kayması var uzağı göremiyor dört buçuk yıldır bizimle yaşıyor beyaz olanı cicoş sağ arka patisinin ucu yok üç buçuk yıldır bizimle yani biri kör biri topal sonradan özürlü oldukları için sahipleri tarafından sokağa terkedilmişler geldiklerinde açlık ve pislikten perişanlardı şimdi dünyanın en mutlu köpekleri adeta çocuğumuz gibiler sevgiler

Merhaba,çok şanslılar senin köpüşler.Özürleri sizin ve o güzelim bahçe sayesinde gönül gözlerini büyütmüştür onların.Kendilerine aitde cicimi cici bir dublex leri olmuş,ne mutlu gizmo ve cicoş a...Onların yerinde olmak istedim biranda...Seninde sevgi dolu yüreğine sağlık Barçman..

sağol arkadaşım cicoşla gizmoya yaşadıkları travmaları unutturmaya çalışıyoruz sevgiler

Evine verdiğin özeni her yerde göstermişsin tebrik ediyorum
Allah sindirsin,nazarlardan korusun... Barçman

cok harika olmus. kopeklerin sansi varmiski sizin gibi insanlarla kasilasmislar ben hollandada yasiyorum burda hayvanlara yapilan muameleyi goruyorum turkiyeye gelince ve ordaki hayvanlari gorunce inanin sarsiliyorum cogu zaman disardan eve hayvan aldigim olurdu turkiyede ama malesef izinden dondugumde kimse istemediginden sokakta yasamaya devam ederlerdi. hayvan sevgisi guzel birsey benime kopegim, baliklarim,guvercinlerim var iyikide varlar!!!!....

canım Allah ağız tadı ile oturtsun evin çok cici köpişlerinde:)

biliyorum canım avrupada onlara insan gibi davranılıyor zaten sahipsiz hayvanda çok az malesef türkiyede açlar ve kötü muammele görüyorlar hayvan sevginden dolayı seni kutlarım sevgiler

ay sevimli tüy yumakları yerim kız onları ben.kulubeler süper eline sağlık ama itiraf edeyim beyaz olana bayıldım,salyalarım aktı valla

ooof ooof bahçeli eev...köpeklerin çok tatlıa.s.ben de bahçeli ev bulabilirsem bahçem kedilerle köpeklerle dolacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…